Grožis

L'OFFICIEL rekomenduoja 10 moteriška elegancija ir stiprybe alsuojnačių aromatų

Tai kvapai su laisvės ir nepriklausomybės niuansais, apgaubiantys lyg elegantiški šarvai.
Reading time 3 minutes
VALENTINO

„Aukštosios mados“ elegancija kuriama jazminų žiedais, persunktais burbono vanilės akordų – vienos brangiausių šiuolaikinių kvepalų sudedamųjų dalių. Nepaprastas ir šiuolaikiškas charakteris sukuriamas rausvųjų pipirų natomis, sugulusiomis ant medienos penklinės.

 

Aromatas Donna Born In Roma, VALENTINO

YSL

Tai kvepalai šiuolaikinei moteriai – stipriai, nuoširdžiai ir laisvai. Jie kvepia aistra dvelkiančiais Maroko apelsinų žiedais ir ramiai nuteikiančiomis levandomis. Žaižaruoja energijos suteikiančiu neroliu ir sultingais mandarinais, liepsnoja smilkstančia vanile ir švytinčiu gintaru.

 

Parfumuotas vanduo Libre, YSL

CHANEL

Saulėta, gėlėta ir jausminga interpretacija, sukurta CHANEL parfumerio Olivier Polge. Tai aromatas, įkvėptas spinduliuojančios moters, kuri rūpinasi savo poreikiais ir drąsiai išreiškia save, kuri spindi atskleisdama savo asmenybę.

 

Kvapusis vanduo Gabrielle Chanel Essence, CHANEL

DIOR

Šiam aromatui įkvėpimo semtasi iš spontaniško džiaugsmo jausmo. Tai naujas laimės pažadas – aromatas, kuris akimirksniu priverčia jus nusišypsoti. Čia juntamas itin ryškus gėlių akordas, dėmesys sutelktas į pagrindines natas: bergamotes, mandarinus, Graso rožes, jazminus bei santalus, greta alsuoja gyvybingas nerolis su intensyviu kreminės vanilės medžio natų akordu.

 

Parfumuotas vanduo Joy By Dior Intense, DIOR

BOUCHERON

Tai naujas, drąsus, aistringas ir intensyvus aromatas. Jame dera energizuojančios vaisių natos su šleifinėmis natomis, kurios primena eleganciją ir jausmingumą. Šis kvapas atskleidžia ugningos ir įkvepiančios moters prigimtį. Viršutinės natos: bergamotė, frezija; vidurinės natos: rožė, juodasis serbentas; pagrindinės natos: pačiulis, zefyras.

 

Parfumuotas vanduo Quatre En Rouge, BOUCHERON

GIORGIO ARMANI

Šis delikatus aromatas yra sukurtas su kiprietiško nerolio, juodųjų serbentų, mandarinų ir vanilės ekstraktų natomis. Pagrindinėse natose – ne tik vanilė, bet ir prabangusis baltasis muskusas. Baltasis muskusas, naudojamas parfumerijos pramonėje, yra gyvulinės kilmės raudonojo muskuso alternatyva, jis išgaunamas sintetiniu būdu, siekiant tausoti gamtą ir gyvūnų populiaciją.

 

Parfumuoutas vanduo Si Fiori, GIORGIO ARMANI

TIFFANY & CO.

Vyriškų ir moteriškų kvepalų duetas šlovina daugybę būdų, kuriais meilė sujungia du žmones, ir jų spinduliuojamą energiją, sukeliančią laimės pojūtį bei optimizmą. Tai duoklė šiam jausmingam ryšiui ir daugybei meilės išraiškos būdų. Šie aromatai – pirmasis TIFFANY & CO. žingsnis į porinių kvepalų sritį.

 

Parfumuotas vanduo Tiffany & Love, TIFFANY & CO.

GUCCI

Aromatas skatina moteris šlovinti savo tikrąjį „aš“ ir jų patiriamas emocijas. Jausmus, kurie sustiprėja per šventes. Aromato kompozicijos pagrindą sudaro trijų retų augalų – jazminų, tuberozų ir indinių laukrų – žiedų kvapas. Jį sustiprina eleganciją bei ypatingą moteriškumą spinduliuojantys aromato akordai – vilkdalgių ir damaskinių rožių kvapas. 

 

Parfumuotas vanduo Bloom Ambrosia Di Fiori, GUCCI

ELIE SAAB

Drąsus, stiprus ir moteriškas aromatas naujai interpretuoja apelsinmedžio žiedų ir pačiulio kvapų braižą. Tai aromatas moterims, norinčioms atskleisti savo stiprybę, galią ir kerinčią aurą. Švytintį aromatą karūnuoja mandarinas, vėliau atsiskleidžia rožių ir karčiavaisių citrinmedžių žiedų aromatas, o galiausiai pasklinda didingas santalo medienos, ambros ir vanilės šleifas.

 


Parfumuotas vanduo Le Parfum Royal, ELIE SAAB

susiję straipsniai

Rekomenduojame