Grožis

Grožio profesionalai pataria, kaip susikurti stilingą mėlyną makiažą

Jei reikėtų išskirti tik vieną spalvą, kuri šiais metais ryškiai dominuos grožio pasaulyje, be abejonės, tai būtų mėlyna.
Reading time 2 minutes
@hungvanngo / Instagram nuotr.

SIMONA NAINĖ

Nunu prekės ženklo įkūrėja


Mėlyna spalva man iš tiesų labai gražu. Ir tamsi, ryški, ir pastelinė. Šių metų spalva – klasikinė mėlyna – taip pat labai patinka. Man ypač gražu mėlyni akių kontūrai. Pastebėjau, kad jau kuris laikas jie madingi, bet tikiu, jog šiais metais apskritai dominuos. Tamsiai mėlynos, rašalo mėlynumo lūpos man irgi patinka. Pati net esu taip dažiusi. Na, o mėlyna nagų spalva man labai gražu kitiems, bet pati vargu ar kada ja nusilakuosiu. Man atrodo, kad ji tiesiog man netinka.
 

KAROLINA TARAŠKEVIČ-BETHEL

Makiažo meistrė


Mėlyna spalva šiais metais iš tiesų – labai madinga. Londono mados savaitės metu Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymui mes kaip tik ir darėme mėlynus makiažus. Visgi mėlyna – viena sudėtingiausių makiažo spalvų. Iš esmės ji tinka visoms, tačiau labai svarbu, kaip konkrečiai atliekamas makiažas ir kokios priemonės naudojamos. Pats paprasčiausias būdas – mėlynas blakstienų tušas. Taip pat nesudėtingas ir saugus variantas – mėlynas akių kontūras, kuris tinka tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui, tiek blondinėms, tiek brunetėms. Su mėlynais akių šešėliais – daug sudėtingiau. Jie reikalauja nemažai įgūdžių ir tobulo veido padengimo, ypač šviesioms, linkusioms rausti merginoms. Naudojant mėlynus akių šešėlius veido raudonis turėtų būti užmaskuotas idealiai. Mėlynos lūpos puikiai tinka jaunoms, drąsioms merginoms, specialioms progoms ar mados fotosesijoms, tačiau toms, kurių dantys nėra akinančio baltumo, reikėtų būti atsargesnėms. Mėlyna šešėlių spalva ypač gražiai paryškina rudas akis, tačiau mėlynas lūpdažis išryškina dantų geltonumą, kas, ko gero, tikrai nėra nė vienos moters siekiamybė.
 

susiję straipsniai

Rekomenduojame