Grožis

9 grožio patarimai: kad oda atrodytų nepriekaištingai, o makiažas - subtiliai

Kaip tinkamai pasirūpinti oda, kad ji būtų sveika ir graži, ir kaip susikurti subtilų dieninį makiažą?
Reading time 2 minutes
Aiony Haust / Unsplash nuotr.

1. Prieš naudodami kreminę pudrą, pirmiausia odą paruoškite: švariai nuvalykite, patepkite drėkinančiu kremu, luktelėkite porą minučių ir patepkite makiažo baze. Bazė sulygins odos paviršių, todėl kreminė pudra tepsis tolygiau ir ilgiau išsilaikys.

 

2. Nepadauginkite maskavimo priemonės, ja tepkite tik tas vietas, kurias tikrai reikia. 

 

3. Sutvarkyti antakiai akimirksniu padailins veidą ir suteiks jam išraiškingumo. Sušukuokite plaukelius, jei reikia, antakius paryškinkite specialiu pieštuku, šešėliais arba dažais. Kad antakiai išlaikytų formą, užfiksuokite juos geliu. Galite rinktis ir spalvą suteikiantį fiksuojantį gelį – tai greičiausiais būdas viena priemone sušukuoti ir paryškinti antakius.

4. Neignoruokite odos problemų ir nemaskuokite išsausėjusių odos plotelių, bėrimų, spuogų ir kitų sudirgimų makiažu – pirmiausia apsilankykite pas dermatologą. Negydoma ir makiažu slepiama problema tik dar labiau paaštrės.

 

5. Dauguma odos problemų kyla iš vidaus, todėl labai svarbu tinkamai maitintis, rūpinti savo sveikata ir kūnu.

 

6. Jeigu akių oda jautri, rinkitės žemės atspalvių matinius šešėlius ir ne rudą ar spalvotą akių pieštuką ir tušą, o juodą – šių spalvų priemonės rečiau sukelia alergijas. Rinkitės įprastą, o ne vandeniui atsparų tušą.

 

1600020962976114 1587021916 41600020966038074 1587021916 5
Tankinamasis tušas „Lash Brag Volumizing Mascara“, ANASTASIA BEVERLY HILLS

7. Dieniniam akių makiažui rinkitės neutralius ir žemės atspalvius, nepadauginkite šviesą atspindinčios pudros, kontūravimo priemonių, stenkitės sukurti subtilų makiažą, kuris paslėptų trūkumus, tačiau nebūtų per ryškus. Jeigu norisi gaivaus ir jaunatviško įvaizdžio, skruostams ir lūpoms naudokite švelnius rausvus atspalvius.

 

8. Kad oda būtų sveika ir prižiūrėta, būtina ryte ir vakare ją tinkamai valyti. Pašalinkite odos nešvarumus ir makiažą valikliu, naudokite toniką, jis padeda atkurti odos pH, patepkite odą drėkinančia priemone, jei reikia, naudokite giliau drėkinantį ar kitos specifinės paskirties kremą. Kelis kartus per savaitę veido odą nušveiskite.

 

9. Pakankamai miegokite, miegas ne tik gerina odos būklę, bet ir nuotaiką, o kalbant apie grožį tai ypač svarbu. Kuo geresnė jūsų nuotaika, tuo geriau jausitės ir gražiau atrodysite.

Pakankamai miegokite, miegas ne tik gerina odos būklę, bet ir nuotaiką, o kalbant apie grožį tai ypač svarbu. Kuo geresnė jūsų nuotaika, tuo geriau jausitės ir gražiau atrodysite.

susiję straipsniai

Rekomenduojame