Grožis

Makiažo tendencijos, įkvėptos išpopuliarėjusių veido kaukių

Pandeminei situacijai ir apsauginėms kaukėms niekur nesitraukiant lūpoms prognozuojamas kur kas mažesnis grožio divų dėmesys ir visos pajėgos metamos į išraiškingą, dėmesį traukiantį akių makiažą.
Reading time 1 minutes
@anastasiabeverlyhills, @fentybeauty / Instagram nuotr.

Spalvų paradas

Tarp ryškiausių grožio tendencijų išsiskiria itin dėmesį traukianti kryptis – spalvotas ir gaivus akių makiažas. Ypač madingas brangiųjų akmenų, pavyzdžiui, smaragdo, safyro, ametisto, spindesys derinamas su švelniu „no make up“ lūpų ir veido makiažu. Per daug spalvų nebūna, sako madingiausios grožio guru ir akių makiaže drąsiai derina kelias ryškias spalvas. Nebegalioja ir „mažiau yra daugiau“ taisyklė. Dabar daugiau yra geriau ir akys – puiki drobė tai pademonstruoti. Kuklesnėms rekomenduojamas subtilesnis, tačiau ne mažiau ryškus raudonas, rožinis ar kobalto mėlynumo akių kontūras taip pat derinamas su lengvu, gaiviu veido padengimu ir neutralių spalvų lūpomis.

Juoda juoda, kur dairais

Devintojo dešimtmečio grandžas (angl. grunge) – ypač ant bangos. Juodas, ryškesnis arba subtilesnis, klasikinis arba modernus, netvarkingai išsklaidytas padūmavusių akių efektas, itin gausiai juodu pieštuku ar akių kontūru apibrėžtos akys – neabejotinai traukia dėmesį ir puikiai atspindi niūroką šių dienų nuotaiką. Naujasis „grunge“ makiažas derinamas su neutralių spalvų lūpomis ir tarsi makiažo priemonių nepaliestu veidu. Itin švarus ir lengvas veido padengimas, nenaudojant nei skaistalų, nei bronzanto, kuria ypač kontrastingą ir dramatišką įvaizdį ir idealiai tinka drąsioms, gotų bei „edgy“ stilių mėgstančioms madistėms.

susiję straipsniai

Rekomenduojame