Grožis

5 makiažo tendencijos, kurias išbandysime 2020 metais

Prisijaukinkite madingus naujo sezono įvaizdžius.
Reading time 4 minutes
@nikki_makeup / Instagram nuotr.

Sezonų kaita atneša ne tik naujus tikslus, patirtis, mados tendencijas, poreikį pakeisti įvaizdį, bet ir pažeria grožio naujienų. Pristatome 5 makiažo tendencijas, kurias pritaikyti labai paprasta, tačiau būtent jos karaliaus šį sezoną.

1. Spalvoti akių šešėliai

Galima pastebėti, kad vis daugiau fašionistų klasikinį glamūrinį makiažą iškeičia į drąsų, sukurtą monošešėliais, kai akies vokas dažomas tik viena spalva. Kad makiažas atrodytų išraiškingiau, nepamirškite paryškinti blakstienų ir dailiai sutvarkyti antakių. Sezono spalvos: rausva, rožinė, violetinė, mėlyna ir neoniniai atspalviai.

 

2. Tarsi išteptos lūpos

Ši tendencija puikiai tiks toms, kurioms sunku dažantis lūpas nubrėžti tobulą kontūro liniją. Išsirinkite norimą lūpdažio spalvą ir ja paryškinkite tik lūpų centrą, o tuomet dažus pirštu švelniai šsklaidykite per visas lūpas. Sukursite romantišką tarsi ištirpusių dažų efektą, o lūpų kontūras bus beveik nepastebimas.

 

3. Gyvybingos akys

Suteikite akims daugiau išraiškingumo dažydamos ne tik viršų, bet ir apačią. Ta pačia spalva, kuria dažėte akies voką, paryškinkite ir apatinę blakstienų augimo liniją. Šešėlius svarbu tolygiai išsklaidyti, kad apatinė blakstienų linija atrodytų subtiliai. Toks dažymo principas taikomis ir naudojant neutralių, pavyzdžiui, rusvų atspalvių šešėlius, ir ryškius: žydrus, rožinius, bronzos atspalvio ir t.t.

 

4. Akių ir lūpų kontrastas

Kuo ryškesnės lūpos, tuo nepastebimiau turėtų būti padažytos akys. Pirmenybę teikite sodrioms lūpų spalvoms: klasikinei raudonai, vyšninei, aviečių raudonai, bordinei. Nors atrodo vienas paprastesnių, šis makiažas nėra toks lengvas, nes ryškios lūpos turi būti padažytos itin preciziškai ir lygiai, o kontūras – nepriekaištingas. Akims rinkitės natūralių atspalvių šešėlius (rusvus, pudros, smėlio) arba pakoreguokite vokų spalvą naudodama tik kompaktinę pudrą.

 

5. Kvėpuojanti oda

Leiskite odai pailsėti nuo makiažo pagrindo. Švariai nupraustą odą švelniai nusausinkite rankšluosčiu ir patepkite drėkinančiu arba maitinančius kremu. Raudonio dėmeles užmaskuokite natūralią odos spalvą atitinkančia maskavimo priemone ir nenaudokite jokio makiažo pagrindo. Galite švelniai parausvinti skruostus arba suteikti jiems švytėjimo šviesą atspindinčia priemone.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame