Grožis

Nauji makiažo sprendimai, kuriuos pritaikysite ir kasdienai, ir šventei

Rudeniui skaičiuojant paskutines savaites – grožio tendencijos, tiksiančios ir kasdienai, ir švenčių metui.
Reading time 2 minutes

Žydra spalva nepalieka podiumų. Galima dengti visą voką, galima brėžti storą liniją ties blakstienomis. Populiariausias atspalvis – švelnus akvamarino.

Ne pirmą sezoną vyrauja išraiškingas akių kontūras, o šįmet – skirtingų jo variacijų kulminacija. Klasikinio kontūro pavyzdys galėtų būti mados namų „Givenchy“ 2018 m. rudens aukštosios mados kolekcija, čia modelių žvilgsnius akcentavo elegantiškai storesne linija paryškintos akys.

Daugiau fantazijos ir šventiškumo buvo „Prada“ 2018 m. rudens kolekcijoje – spalvoti šešėliniai kontūrai su priklijuotais kristalais. Žaismingasis dizaineris Jeremy Scottas savo šaltojo sezono kolekcijai pasirinko ne standartinį akių kontūrą, o ryškių spalvų kontūrinius lipdukus.

Dar viena tendencija – rausvas akių makiažas. Voką padenkite rausvais šešėliais ir papildykite šį makiažą gausiai nudažytomis blakstienomis arba spalvotu tušu, pavyzdžiui, alyvų spalvos („Anna Sui“ 2018 m. rudens kolekcija) arba žydru („Christian Siriano“ 2018 m. rudens kolekcija).

Grįžtame prie storų ir tankių blakstienų. Siekdamos tokio efekto, galite naudoti tik tušo šepetėlio galiuką – taip blakstienos taps dar storesnės. Madingo ne tik juodos, bet ir spalvotos, pavyzdžiui, kaip „Dries Van Noten“ 2018 m. rudens pristatyme.

Viena iš gaivių rudens makiažo tendencijų – vidinių akių kampučių spindeys, suteikiamas šviesą atspindinčiais šešėliais. Tai vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų suteikti žvilgsniui gyvybingumo ir padaryti akis vizualiai didesnes. Pakanka turėti tik sidabro, perlų, aukso spalvos pieštuko arba šešėlių. 

Taip pat ruduo perima ir vasarą atsiradusį kūno strobingą – šviesą atspindinčiomis priemonėmis tepami pečiai, raktikaulio ir dekoltė zona. Toks variantas ypač tiks žiemos švenčių vakarėliams, jei ketinsite vilkėti atviresnį rūbą.

Lūpų fronto naujiena – pusiau padažytų ir nuvalytų lūpų efektas. Pasirinkite ryškios pigmentacijos lūpų dažus ir tepkite spalvą pirštu tarsi tapšnodama. Papildomai galite naudoti lūpų blizgį ar balzamą.

Viena rudeniškiausių makiažo tendencijų – šokolado spalvos lūpos. Kolekcijų pristatymuose vizažistai dažniausiai naudojo sausas ir matines tekstūras. Pavyzdžių galima rasti mados namų „Gareth Pugh“, „Area“ ir „Anteprima“ 2018 m. rudens kolekcijose.

Pagr. nuotraukos - Instagram

susiję straipsniai

Rekomenduojame