Grožis

Tobulo makiažo pradžia: geriausios makiažo bazės

Kad makiažas atrodytų nepriekaištingai, reikėtų pradėti nuo odos koregavimo priemonių, kurios paruoštų ją kitiems makiažo žingsneliams.
Reading time 2 minutes

Makiažo pagrindas ilgiau išsilaikys nesuskeldėjęs, o oda neišsausės, jei naudosite tinkamą ir efektyvią makiažo bazę. Šis produktas tepamas ant švarios odos prieš skystą pudrą, svarbiausios jo funkcijos – sulyginti odos paviršių, drėkinti ir kontroliuoti blizgesį. Pristatome septynis šiandien itin gerų vertinimų sulaukiančius produktus.

Smashbox

Matinį odos efektą sukurianti makiažo bazė „Photo Finish“ (Smashbox) padeda makiažo pagrindui išsilaikyti ilgiau, ne tik paslepia poras, bet ir sulygina mažas raukšleles, tinka brandesnei odai. Kontroliuoja odos riebumą.

 

Make Up For Ever

Makiažo bazė „Step 1“ (Make Up For Ever) paruošia odą makiažui ir padeda jam išsilaikyti ilgiau. Lygina ir drėkina odą, paslepia mažas raukšleles, o šviesą atspindintys pigmentai Green Spectraflex® padeda maskuoti raudonį.

Lancome

Makiažo bazė „Prepare & Matte“ (Lancome) kuria matinį odos efektą, yra itin lengva, sutraukia poras ir kontroliuoja odos blizgesį. Taip pat ši bazė suteikia odai drėgmės – užtepus makiažo pagrindą, birią ar kompaktinę pudrą, oda nesausta.

Laura Mercier

Makiažo bazė „Foundation Primer Blemish-Less“ (Laura Mercier) ne tik sutraukia poras, bet ir maskuoja odos paraudimus bei spuogelius. Priemonė yra lengva – želės konsistencijos, pagaminta vandens pagrindu. Ji sulygina odos paviršių, kuria matinį efektą, suteikia švaresnės ir gaivesnės odos įspūdį, padeda makiažo pagrindui išsilaikyti ilgiau. Šią bazę rekomenduojama tepti ant švarios odos, sudrėkintos kremu.

Max Factor

„Facefinity All Day Primer“ (Max Factor) – tai priemonė, praturtinta unikaliomis mikrodalelėmis, itin efektyviai slopinančiomis odos blizgesį. Ši makiažo bazė garantuoja matinį odos efektą ir lygesnį paviršių, suteikia odai minkštumo ir glotnumo.

Chanel

Produktą „Le Blanc de Chanel“ (Chanel) galima naudoti ir kaip makiažo bazę, ir kaip šviesą atspindinčią priemonę. Tepama prieš makiažo pagrindą, ši bazė kurs subtiliai švytinčios odos efektą, paryškins veido kontūrus, sumažins poras ir užmaskuos smulkias raukšleles. Odos paviršius taps lygesnis ir skaistesnis.

Bobbi Brown

Makiažo bazė „Primer Plus Protection SPF 50“ (Bobbi Brown) apsaugo odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių, neapsunkina, drėkina odą ir padeda kovoti jai kovoti su ankstyvaisiais senėjimo procesais. Sudėtyje yra hialurono rūgšties.

susiję straipsniai

Rekomenduojame