Grožis

Rudens manikiūro tendencijos – nuo rudos spalvos iki šampano efekto

Pristatome vyraujančias 2019 m. rudens manikiūro tendencijas.
Reading time 3 minutes

Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija pristato rudeniui skirtas manikiūro tendencijas. Jose dominuoja prabangus minimalizmas, marmuro efektas, juoda ir ruda spalvos bei blizgučiai.

 

Akademija stengiasi būti priešakyje ir diktuoti madas - nuolat pristatomos madingų spalvų kolekcijos leidžia meistrams kurti unikalius dizainus. Taip pat čia organizuojami mokymai pradedantiesiems ir jau pažengusiems meistrams.

 

Nuotraukose matomi lakavimai atlikti naudojant iš Prancūzijos atkeliavusias „Didier Lab“ nagų priežiūros ir nagų dailės priemones. Šios kompanijos misija – kelti nagų industrijos lygį visame pasaulyje.

 

Grįžimas į gamtą ir juodos spalvos triumfas

 

Mokymo akademijos edukatorė Brigita Šeibokienė pristato du skirtingus lakavimus. Vienas iš jų – „Miško šauksmas“. Šis dizainas kviečia susilieti su gamta ir tapti jos dalimi. Ant nagų atsiranda marmuro efektas, kurį įrėmina juodos linijos. Nagų dailės forma netaisyklinga, tarsi judanti, paliekama daug atviro nago.

 

„Šį rudenį ypač aktualūs sodrūs žali atspalviai. Pasaulines manikiūro tendencijas diktuojantys meistrai siūlo nebijoti maišyti kelių spalvų, derinti matiškumą ir bilzgumą, naudoti „ombre“ techniką“, – pasakoja manikiūro meistrė.

 

Dar vieną atliktą manikiūrą B. Šeibokienė pavadino „Rašalu paženklinta“. Juoda spalva šį rudenį grįžta ir yra viena populiariausių. Meistrė siūlo pagalvoti, kaip šią spalvą pateikti įdomiau – suteikiant lengvumo ir gyvumo. „Sukūriau juodu rašalu apipiltų nagų įvaizdį. Kaip ir ankstesniame dizaine, matome atvirą nagą, „išplaukusias“ masyvias formas ir lenktas linijas“, – kalba edukatorė.

1569926427899741 img 64291569926591965478 img 6191

Šampane pamirkyti ir vasaros pasiilgę nagai

 

Prabangus minimalizmas arba saikinga prabanga – tai dar viena šių metų rudens manikiūro tendencijų. Mokymo akademijos ambasadorė Liudmila Lysenko pristato manikiūro idėją, kuri patiks nemėgstančioms griežtų linijų. Tai – tarsi šampano taurėje pamirkytų nagų efektas, kurį sukuria nelygūs, išsiliejantys potėpiai, padengti permatomu laku.

 

Nagų estetikos specialistė Agnė Kvitkauskienė, kurdama dizainą pavadinimu „Vasaros nostalgija“, naudojo ypatingus grublėtos tekstūros, blizgius ir smėlį primenančius lakus. „Toks nagų dizainas sukelia nostalgiją visai neseniai prabėgusiai vasarai. Rožinė spalva atrodo mergaitiškai ir jaukiai. Lakuojant palikta šiek tiek atviro nago, norint sukurti dar didesnį lengvumo įspūdį“, – sako meistrė.

1569926508873356 img 6244

Rudos spalvos ir blizgučių žaismas

 

Dar vienas šio sezono hitas – žemės spalvos ir blizgučiai. Toks kontrastas turėtų ypač patikti minimalistinio dizaino mylėtojoms, norinčioms šiek tiek sublizgėti. Šį sezoną ruda spalva drabužių madoje yra pati trokštamiausia, todėl moterys, pasirinkusios tokį lakavimą, atrodys ypač stilingai.

 

„Modelio nagai buvo padengti santūria ir neutralia spalva. Palikau gana daug atviro nago ir panaudojau matinį nagų lako pagrindą. Atrodo, kad nagai yra visiškai be jokio padengimo. Tačiau į akis krenta ryškūs blizgučiai, kontrastuojantys su natūralumu. Rudenį siūlau naudoti blizgučius ne tik ant spalva padengtų nagų, bet ir ant kuklių, permatomu sluoksniu pateptų nagų. Nebijokite išbandyti įvairius blizgančius dizainus“, – sako akademijos instruktorė, nagų estetikos specialistė Dalia Šveikauskienė, šį manikiūrą pavadinusi „Tarp žemės ir žvaigždžių“.

1569926556476757 img 63221569926582909959 img 6358

Fotosesijos stiliumi pasirūpino stilistė Goda Račkauskaitė, makiažu – vizažistė Alisa Piščalnikova, o viską įamžino mados fotografė Natalia Koinova.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame