Grožis

8 išskirtinės 2020 metų manikiūro tendencijos

Pabodo klasikinis manikiūras? Tuomet išbandykite nagų dailės naujienas.
Reading time 3 minutes

Žengus į naują dešimtmetį pagal kinų kalendorių, laikas kuo nors atsinaujinti ir patiems. Šukuosena, plaukų splava, drabužinė, o galbūt kas nors paprasčiau, tačiau ne mažiau efektinga? Pristatome naujas „nail art“ manikiūro tendencijas, traukiančias dėmesį kūrybiškumu, spalvomis ir tapybiškais elementais. 

 

1. Devintojo dešimtmečio raštai

Įkvėptas 80-ųjų, šis manikiūras kuria žaismingą įvaizdį. Tai stilingas spalvinis akcentas, ypač išraiškingai atrodysiantis prie minimalistinio stiliaus ir vienspalvės aprangos.

 

2. Auksas ir raudona

Šis klasikinis spalvų derinys įkvėptas kinų Naujųjų metų tradicijų. Jei renkatės tokio tipo dvispalvį manikiūrą, laku nedenkite visos nago plokštelės, lakuokite tik dalį nago. Taip manikiūrui suteiksite modernumo.

 

3. Trimatis efektas

Madinga prie nagų klijuoti 3D efekto detales, nuo kristalų, karoliukų iki metalinių elementų. Kad toks manikiūras atrodytų efektingiau, detales reikėtų klijuoti ant ilgesnių migdolo formos nagų.

 

4. Krokodilų oda

Krokodilų odos efektas iš aksesuarų tendencijų persikelia į manikiūro pasaulį. Roplių odą imituojančiais piešiniais lakuoti nagai gal iatrodyti itin solidžiai, tačiau tuomet reikėtų pirmenybę teikti neutralioms ir tamsesnėms spalvoms. 

 

5. Akvarelė

Išsirinkite porą ar kelias nagų lako spalvas ir lakuokite nagus, imituodama liejimą akvarele. Dinamiškomis linijomis vilnijančios spalvos suteiks jūsų manikiūrui kūrybiško modernumo.

 

6. Debesys

Debesų raštas prisimintas po mados namų Louis Vuitton 2020 m. rudens vyriškos kolekcijos šou, mat čia buvo pristatytas ne vienas debesimis išmargintas modelis, nuo klasikinių kostiumų, ilgintų švarkų iki aksesuarų. O dabar metas debesis piešti ant nagų. Nebijokite varijuoti spalvomis, išbandykite ne tik baltos ir mėlynos duetą, bet ir brėkštančio ar vakarėjančio dangaus spalvinius derinius.

 

7. Tik dalis

Kad sukurtumėte originalų ir šiuolaikišką manikiūrą, žaiskitės su neigiama erdve ir lakuokite tik dalį nago plokštelės. 

 

8. Skirtingi nagai

Tegul kiekvienas nagas tampa drobe naujam piešiniui. Galite rinktis ne tik realius objektus, atpažįstamus simbolius, bet ir mados namų logotipus (logomanija vis dar nesitraukia iš mados padangių). Kad manikiūras atrodytų vientisiau, ieškokite giminingų objektų, pavyzdžiui, papuoškite nagus skirtingais zodiako ženklais. 

Tags

lofficiellithuania
manikiūras

susiję straipsniai

Rekomenduojame