Grožis

Kodėl grožio pasaulis kraustosi iš proto dėl mačios?

Japoniškoji mačia nuo seno garsėja kaip jaunystės eliksyras, ši arbata turi 10 kartų daugiau antioksidantų nei juodasis šokoladas ir 60 – nei špinatai.
Reading time 1 minutes
Jason Leung / Unsplash nuotr.

Mačios milteliai gaminami iš Japonijoje auginamų žaliosios arbatos lapelių. Kadangi milteliai yra tarsi koncentratas, šios arbatos skonis labai intensyvus, taip pat joje daugiau antioksidantų, kofeino, amino rūgščių ir vitaminų nei įprastu būdu gaminamoje žaliojoje arbatoje.

 

Mačios milteliuose esantys antioksidantai mažina širdies ligų riziką, stabdo uždegimus, gerina kepenų veiklą ir padeda kontroliuoti svorį. Iš miltelių pagaminta arbata kelia nuotaiką, reguliuoja cukraus lygį organizme, saugo nuo akių ligų, stiprina kaulus, gerina atmintį ir skatina gebėjimą susikoncentruoti, o joje esantys taninai padeda kovoti su stresu.

 

Mačia naudinga ne tik įvairioms organizmo funkcijoms, bet ir grožiui. Ji nuo seno garsėja kaip jaunystės eliksyras, ši arbata turi 10 kartų daugiau antioksidantų nei juodasis šokoladas ir 60 – nei špinatai. Ji intensyviai maitina, skaistina, valo ir glotnina odą, mažina paburkimus, padeda odai atsinaujinti po saulės žalos. Dėl uždegimus stabdančių savybių mačia tinka kovai su akne. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad ši arbata sausina organizmą, nes veikia kaip diuretikas ir skatina šlapimo išsiskyrimą. Geriantiems mačią patariama gerti ir daugiau paprasto vandens.

Tags

grožis
oda
veidas
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame