Grožis

Makiažo meistrė Vytautė: grožio tendencijoms didelę įtaką daro „Instagram“

Lūpos – labai svarbus makiažo akcentas, tad visada verta pasidomėti, kur linksta lūpų makiažo tendencijos.
Reading time 4 minutes

Makiažo meistrė Vytautė Žališkevičiūtė sako, kad šią žiemą pozicijas iškovojo pudros ir kreminės tekstūros lūpų dažai, gilūs ir sodrūs atspalviai bei ombre lūpų efektas. Besidomintiesiems makiažo tendencijomis specialistė įvardijo įdomiausias vėlyvo rudens ir žiemos makiažo kryptis.

Tirštos raudonos, vyšnių ir slyvų atspalviai

Kuo stipriau įsibėgėja šaltasis sezonas, o už lango lieka mažiau spalvų, tuo labiau norisi jomis žaisti darantis makiažą. Kokių madingų akcentų įterpti varijuojant spalvomis? Makiažo meistrė V. Žališkevičiūtė sako, kad ši žiema atneša sodrius ir gilius net grėsmingus, pavyzdžiui, kraujo raudonumo atspalvius. Žavingai atrodys lūpos, paryškintos vyšnių ar slyvų spalvomis.

 

„Šįmet labai išpopuliarėjo „patogūs“, t. y. nesudėtingai naudojami lūpų dažai ir tekstūros, nesausinančios lūpų, padengiančios jas itin plonu sluoksniu. Madingiausi lūpų įvaizdžiai kuriami pudros ir kreminės tekstūros lūpdažiais, o top variantas – „išsiliejęs“, išskaidytas lūpų kontūras – ombre efektas“, – pasakoja V. Žališkevičiūtė.

Makiažo meistrė Vytautė Žališkevičiūtė

„Madingiausi lūpų įvaizdžiai kuriami pudros ir kreminės tekstūros lūpdažiais“, - V.Žališkevičiūtė

Naujausias lūpų makiažo tendencijas visiems jomis besidomintiems V. Žališkevičiūtė pristatė „The Body Shop“ renginiuose Vilniuje ir Klaipėdoje. Juose taip pat pamokė, kaip madingus įvaizdžius susikurti patiems. Taip pat priminė, kad tendencijos – gairės, kurias smalsu išbandyti, tačiau tikrai nėra taisyklės, sakančios, kad privalu jas sekti. Svarbiausia atrasti jus gražiausiai paryškinančias spalvas, natūraliai „nugulančias“ ant lūpų.

Greita lūpų kaukė žiemai

Makiažas puošia prižiūrėtas lūpas, o žiemą veidą gairinant šaltam vėjui, jomis pasirūpinti itin svarbu. V. Žališkevičiūtė pastebi, kad vienas dažniausiai pasitaikančių grožio rūpesčių – išsausėjusios lūpos. Jų oda itin plona, todėl vos kartą ar kelis pamiršite pasitepti lūpų balzamu, viršutinis odos sluoksnis ims skilinėti, pleišėti, gali net atsirasti žaizdelių.

 

„Labai svarbu lūpas ne tik reguliariai drėkinti, bet ir šveisti specialiai tam skirtomis priemonėmis. Šaltuoju metų laiku galite pasidaryti intensyviai drėkinančią kaukę. Padenkite lūpas storu lūpų balzamo sluoksniu ir po 5 minučių priemonės perteklių nuvalykite servetėle“, – pataria V. Žališkevičiūtė.

 

Žiemą lūpas taip pat galima palepinti raminamuoju kremu ar balzamu, kurio sudėtyje yra vitaminų. Makiažo meistrė priminė, kad žiemą lūpų balzamą reikėtų naudoti visada prieš susiruošus eiti į lauką. Beje, net ir žiemą ji pataria rinktis balzamą su apsauga nuo saulės.

Lūpų makiažas priklauso nuo „Instagram“?

„Veidrodžio spindesį atkartojantis lūpdažis labiau traukia akį nuotraukose. Todėl dabar tokios madingos blizgesio turinčios tekstūros. O tai, kas išpopuliarėja socialiniuose tinkluose, netrunka persikelti ir į makiažo pasaulį“, – pastebi V. Žališkevičiūtė.

 

Ar didelė makiažo klaida, pavyzdžiui, vasaros atspalviais dažytis žiemą ir atvirkščiai? V. Žališkevičiūtė pasakoja, kad vasarą gamintojai paprastai siūlo gaivius, „saldesnius“ atspalvius, mažesnės pigmentacijos dažus, o kuo arčiau žiema, tuo lūpų dažai ir spalvos „sunkėja“.

„Tai, kas išpopuliarėja socialiniuose tinkluose, netrunka persikelti ir į makiažo pasaulį“, - V. Žališkevičiūtė.

„Tačiau tai tikrai nereiškia, kad vasarą negalima dažyti lūpų vyšnių atspalviu, viskas priklauso nuo jūsų įvaizdžio ir asmenybės“, – kalba makiažo meistrė.

 

Tuo įsitikinti galėjo ir „The Body Shop“ renginio dalyvės, kurioms makiažo meistrė siūlė išbandyti tiek sodrius, tiek švelnesnius glotniomis ir minkštomis lūpų dažų tekstūromis bei drėkinamuoju poveikiu išsiskiriančios kolekcijos „Colour Crush“ atspalvius.

 

Įsigydami sodrios spalvos ir tirštos, kiek blizgios tekstūros lūpdažį šią žiemą pataikysite tiesiai į dešimtuką. Tačiau, makiažas – jūsų kūryba, tad jei svajojate apie kitokias spalvas, išdrįskite pabandyti. Didžiausias malonumas – atrasti spalvų žaidimą.

Nuotraukos - renginio organizatorių

susiję straipsniai

Rekomenduojame