Grožis

Militos Daikerytės patarimai nuotakoms – koks makiažas tinkamiausias

Vestuvių šventėje kiekviena nori atrodyti gražiausia, o bendrą įvaizdį sudaro ne tik suknelė, bateliai, šukuosena, bet ir makiažas.
Reading time 3 minutes

Salono „Studio M” makiažo meistrai su vizažiste Milita Daikeryte spalio 20 d. kurs makiažą šimtui modelių, kurie demonstruos dešimties žinomiausių Lietuvos dizainerių vestuvines sukneles renginyje „Išteku lt Wedding Fashion Show”. Taigi, salono įkūrėja Milita žino, ką patarti nuotakoms.

Antakiai

Auksinė taisyklė – antakiai neturi būti šviesesni nei plaukų šaknų spalva. Antakių pešiojimu ir dažymu pasirūpinkite likus 2-4 dienoms iki vestuvių, nes šventės rytą to daryti nepatariu.

Veido spalva

Veido pagrindo atspalvis yra renkamas pagal kaklo odos spalvą, tačiau veido tonas geriau lai būna šviesesnis, nei tamsesnis. Kuo oda šviesesnė, tuo atrodysite skaisčiau ir jauniau. Be to, dabar pagrindinė tendencija yra natūralus veido maskavimas, kai paliekami matomi apgamai ar strazdanos.

 

Lūpų blizgesys

Dar prieš vestuves nuspręskite, ką renkatės – blizgias ar matines lūpas. Jei norite, kad lūpų spalva laikytųsi ilgiau, lūpų pieštuku ne tik apveskite, bet ir užpildykite lūpas. Jis turi daugiau pigmento ir ilgiau išlieka.

Lūpų spalva

Gražu ir madinga, tačiau ryškia spalva padažytos lūpos privalo atrodyti idealiai visos šventės metu. Kad nereikėtų nuolat koreguoti lūpų spalvos, siūlau rinktis pastelinius atspalvius. Lūpų spalvą derinkite ir prie gėlių atspalvių, nes būtent vestuvinė puokštė bus arti veido ir lūpų.

Akys

Pasirinkite, kas bus jūsų makiažo akcentas – lūpos ar akys. 95% nuotakų renkasi akis, bet svarbu prisiminti, kad jas reikia ne tamsinti, o išryškinti, kad žvilgsnis būtų išraiškingas.

Blakstienos

Nepriauginkite blakstienų vien dėl šventės. Geriau meistras pats parinks ir priklijuos blakstienas tokias, kokios tinkamiausios būtent daromam makiažui.

Akių vokai

Jei esate menininkė, mėgstate išsiskirti ir renkatės netradicinius sprendimus, išbandykite ryškesnį įvaizdį. Kitu atveju rinkitės šiltų ir žemės atspalvių šešėlius, klasikinį įvaizdį, tuomet žiūrėdamos į nuotraukas po 20-ties metų džiaugsitės savo pasirinkimu.

Tušas

Tik atsparus vandeniui, geros kokybės. Ašarų tądien bus tikrai! Žinoma, tik džiaugsmo.

Kremas

Prieš atvykdama darytis makiažą, nepamirškite pasitepti drėkinančia veido priemone - makiažas laikysis geriau, veido oda labiau švytės ir atrodys sveikesnė.

Ryškumas

Pasitikėkite meistru, kurį pasirinksite ir nenustebkite, jei makiažas atrodys ryškesnis. Nuotraukose dingsta 60 proc.ryškumo, tad net norint išgauti natūralų įvaizdį, reikia grimuoti šiek tiek ryškiau.

Daugiau Militos patarimų išgirsite vestuvių parodoje „Išteku lt” sekmadienį vyksiančiame seminare, kur ji dalinsis įžvalgomis apie vestuvinio įvaizdžio tendencijas, papasakos, kuo būtinai turi pasirūpinti nuotaka prieš vestuves.

susiję straipsniai

Rekomenduojame