Grožis

Pasiilgome makiažo! Ryškiausia šių metų makiažo tendencija

Ilgą laiką buvęs pamirštas makiažas grįžta su trenksmu.
Reading time 2 minutes
@anastasiabeverlyhills, @nikki_makeup / Instagram nuotr.

Kelerius metus madingiausiu laikytas „no make-up“ makiažas ir vėl ryškėja bei ekspresyvėja. Storas pudros sluoksnis, aišku, nesugrįš, bet tiek akių, tiek lūpų makiažas žengia iš neutralios komforto zonos ir skaidrina kasdienybę energingomis spalvomis bei prabangiu spindesiu. Drąsiai žaisti, eksperimentuoti ir kurti unikalų savo stilių – tokia naujausia makiažo tendencija ir funkcija.

ROLANA KUPRYTĖ

Makiažo meistrė

 

Iš tiesų, pastebiu nemažai pasikeitusių makiažo tendencijų, ypač tuomet, jeigu omenyje turime veido odą. Jeigu dar prieš pusmetį mados šou matydavome modelius, kurių veidą „dengdavo“ vien veido kremas, šį sezoną makiažo meistrai pradeda naudoti CC kremus ir stengiasi išgauti natūralų švytėjimą lengvai tekstūruodami veidą. Džiaugiuosi, kad raudonas lūpų dažas niekur nedingo! Mano mėgstama Pat McGrath šį sezoną pasirinko klasikinį, romantišką įvaizdį Niujorko mados savaitėje – raudonas lūpas. Tačiau įdomiausia 2020 metų tendencija man yra akys. Nenustebinsiu sakydama, jog visiems šie metai yra truputėlį kitokie. Tad tai taip pat atsispindi makiaže: ryškūs akių šešėliai, baltas akių kontūras. Na, tai tikrai atrodo įspūdingai ir išskirtinai. Gal atėjo metas pailsėti nuo juodo akių kontūro? Norite eksperimentuoti, tačiau nenorite ryškių akių šešėlių? Puiku, siūlau pabandyti spalvotą akių kontūrą – baltą, ar net raudoną. Šį sezoną sakykite spalvoms „taip“, todėl įkvėpkite drąsos ir ryžto nustebinti kitus bei pačią save!

JELENA IVANOVA

„Fragrances International“ produktų grupės vadovė

 

Kai užduoda klausimą, kokia mėgstamiausia mano spalva, atsakau, kad balta, žydra ir... spindinti. Kalbant apie makiažą, pastebėjau, kad pagrindinis dėmesys šiuo metu tenka akims, kas dabartinėje situacijoje, kai lūpas dažniausiai slepia kaukė, yra visai natūralu. Taip atsiranda pagunda pasinaudoti viena iš rudens ir žiemos makiažo tendencijų ir suteikti akims papildomo spindesio. Spindinčios, ypač laime, akys suteikia neatsispiriamo patrauklumo ir paslaptingumo, o norint tai dar labiau pabrėžti galima rinktis spindinčius šešėlius, kontūrus ar net tušus. Šiuo metu ir pati seku šia tendencija ir naudoju neseniai rinkoje pasirodžiusią naujieną – Dior riboto leidimo tušą su spindinčiu efektu. Itin subtilus ir rafinuotas spindesys padaro žvilgsnį itin kerintį, o spindėti ir žavėti priežasčių yra visada.

susiję straipsniai

Rekomenduojame