Grožis

Pavasariui – spalvingos klasikinio prancūziško manikiūro interpretacijos

Šį sezoną išbandykite kūrybiškas prancūziško manikiūro variacijas.
Reading time 1 minutes
@nailsbymei, @imarninails / Instagram nuotr.

Nors šį pavasario ir vasaros sezoną į tendencijų gretas grįžta klasikinis prancūziškas manikiūras, ne mažiau madingos bus ir spalvingesnės jo variacijos. Mados namų „Bibhu Mohapatra“ 2020 m. pavasario kolekcijoje buvo galima pastebėti skirtingomis metallic efekto spalvomis nulakuotus modelių nagų galiukus, o „Koche“ pasirinko vienspalvę detalę – juodus nagų akcentus. Dar vienas spalvingas prancūziško manikiūro variantas – „Nicole Miller“ pavasario kolekcija, čia modelių nagų galiukų spalvos buvo derintos prie akių makiažo.

1583262766560688 vida press 10.10423221l
KHAITE, Vida Press nuotr.

Pavasariop madinga lakuoti nagų galiukus ne tik viena spalva, bet ir derinti kelias skirtingas po pirmąja linija žemiau nubrėžus dar kelis spalvinius lankelius, atkartojančius nago linkį. Toks manikiūras primena vaivorykštę.

 

Norintiems subtilesnio nagų dizaino siūlomi pasteliniai ir neutralūs nagų galiukų atspalviai: pieno balta, smėlio rusva, pudros rausva, dūminė rožių, marsalos. Elegantiškai, bet moderniai atrodys juodai nudažyti nagų galiukai, o dramatiškumo suteiks ilgesnė nago forma ir didesnis tamsintas plotas.
 

Kai kurie manikiūro meistrai spalvingą prancūzišką manikiūrą paįvairina 3D efekto nagų liprdukais, priklijuojamais kristalais ar ant nago plokštelės išpiešia įvairių minimalistinio stiliaus simbolių, nuo brūkšnelių, taškelių iki mėnuliukų.

 

Tiems, kurių nagai trumpi, labiau tiktų rinktis smulkius nagų piešinius ir prancūzišką manikiūrą kurti plonesnėmis spalvotomis linijomis ties nagų galais. Jeigu jūsų nagai ilgi, galite drąsiau žaisti spalviniais plotais, nes jie vizualiai nesutrumpins gana ilgo nago.

susiję straipsniai

Rekomenduojame