Grožis

Vasarai – spalvingos klasikinio prancūziško manikiūro interpretacijos

Šį sezoną išbandykite kūrybiškas prancūziško manikiūro variacijas.
Reading time 1 minutes
@nails_of_la / Instagram nuotr.

Šį sezoną į tendencijų gretas grįžta klasikinis prancūziškas manikiūras, o kartu - ir spalvingos jo variacijos. Mados namų „Bibhu Mohapatra“ 2020 m. vasaros kolekcijoje galima pastebėti skirtingomis metallic efekto spalvomis nulakuotus modelių nagų galiukus, o „Koche“ pasirinko vienspalvę detalę – juodus nagų akcentus. Dar vienas žaismingas prancūziško manikiūro variantas – „Nicole Miller“ vasaros kolekcija, čia modelių nagų galiukų spalvos buvo derintos prie akių makiažo.

1583262766560688 vida press 10.10423221l
KHAITE, Vida Press nuotr.

Vasarą madinga lakuoti nagų galiukus ne tik viena spalva, bet ir derinti kelias skirtingas. Po pirmąja lako linija nubrėžkite dar kelis spalvinius lankelius, atkartojančius nago linkį. Toks manikiūras primins vaivorykštę.

 

Norintiems subtilesnio nagų dizaino siūlomi pasteliniai ir neutralūs lako atspalviai: pieno balta, smėlio ar pudros rusva, dūminė rožių, dangaus žydra. Elegantiškai, bet moderniai atrodys juodai nulakuoti nagų galiukai, o dramatiškumo suteiks ilgesnė nago forma ir didesnis tamsintas plotas.
 

Kai kurie manikiūro meistrai spalvingą prancūzišką manikiūrą paįvairina 3D efekto nagų liprdukais, priklijuojamais kristalais ar ant nago plokštelės išpiešia įvairių minimalistinio stiliaus simbolių, nuo brūkšnelių, taškų iki mėnulių.

 

Tiems, kurių nagai trumpi, labiau tiktų smulkūs nagų piešiniai ir prancūziškas manikiūras itin subtiliais akcentais. Jeigu jūsų nagai ilgi, galite drąsiau žaisti spalviniais plotais, nes jie vizualiai nesutrumpins ilgesnio nago.

susiję straipsniai

Rekomenduojame