Grožis

Pasitikite 6 laikui nepavaldžias ir puošnias manikiūro tendencijas

Nagų dailė jau tapo vienu prašmatniųjų įvaizdžio aksesuarų, galinčių pabrėžti norimą stilių ir užbaigti jūsų dailų aprangos ansamblį.
Reading time 2 minutes
Subtilus blizgesys

1. Nagų puošyba blizgučiais vis dar yra populiari tendencija, tačiau dabar vyrauja akcentinis lakavimas, kai nagas blizginamas tik tam tikrose vietose: ties mėnuliu, per vidurį ar blizgiai nulakuojamas tik nago galiukas.

 

Mados namų Kate Spade nuotrauka

Piešiniai

2. Dar viena nagų dailės kryptis – modernųjį meną primenantys piešiniai. Drobe neprivalo tapti visi nagai, pakanka išpiešti vieną, o kitus nulakuoti pasirinkta vientisa spalva. Toks kontrastas akcentuos piešinį dar labiau.

 

Mados namų Nicole Miller nuotrauka

Raudonis

3. Ši tendencija – dešimtmečius gyvuojanti klasika. Sodrus ir gilus uogų raudonis manikiūrui suteikia elegancijos, įvaizdžiui – rafinuotumo ir tinka prie visų aprangos derinių. Suklysti neįmanoma.

 

Mados namų Prabal Gurung nuotrauka

Neutralūs tonai

4. Jeigu ryškios spalvos ne jums, rinkitės iš neutraliųjų. Šį sezoną madingi įvairūs „nude“ ir rusvi atspalviai, o kad manikiūras neatrodytų nuobodus, padailinkite jį subtiliomis detalėmis. Tai gali būti vienas kita spalva nulakuotas nagas, ant kelių nagų išpieštos minimalistinės geometrinės figūros, o jei norisi pasipuošti – priklijuotas kristalėlis.

 

Mados namų Oscar de la Renta nuotrauka

Dekoras

5. Puošnus maksimalizmas – manikiūro tendencija, puikiai tiksianti stilingiems artėjančių švenčių vakarėliams. Nuo perlų, spyglių, deimančiukų iki mažučių trimačio efekto gėlių – tegul jūsų nagai tampa tikru meno kūriniu.

 

Mados namų Adeam nuotrauka

Skaitiniai

6. Manikiūro mados neaplenkė ir logomanijos. Ant nagų išpiešti logotipai, mados namų vardai, o gal ir jūsų pačios inicialai – visa tai šiandien itin madinga. Jeigu nepagailėsite laiko, manikiūro meistrė ant nagų gali išraityti ir romantišką eilėraštį.

 

Mados namų Jeremy Scott nuotrauka

susiję straipsniai

Rekomenduojame