Grožis

3 efektyvūs produktai mėgstančioms natūralias grožio priemones

Į „L’Officiel Lithuania“ skaitytojų klausimus atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 1 minutes
Sharon McCutcheon / Unsplash nuotr.

Dažnai būna taip, kad natūralus (ar beveik natūralus) produktas nėra toks efektyvus kaip cheminis atitikmuo, bet gal rinkoje yra perliukų? Kokius natūralius produktus galėtumėte rekomenduoti?

 

Rinkoje yra gana nemažai natūralių, organiškų ženklų ir produktų, kurie gali pasigirti tiek puikia sudėtimi, tiek rezultatais.

 

Drąsiai rekomenduoju išbandyti Aurelia Probiotic Skincare veido prausiklį, kuris ne tik puikiai nuvalo makiažą, bet ir stiprina apsauginį odos barjerą, padeda kovoti su užterštumu, suteikia odai skaistumo ir natūralaus spindesio.

 

Dar vienas man didelį įspūdį padaręs produktas – ypač vasarai tinkantis Aubrey universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis. Šis tonikas tobulai nuramina, subalansuoja, drėkina veido odą ir yra vienas geriausių mano kada nors bandytų tokio tipo produktų.

 

Na, ir paskutinis mano perliukas, tapęs, ko gero, didžiausiu šių metų atradimu – Dr. Botanicals „Hemp Super“ atkuriamasis veido serumas su kanapėmis. Nepriekaištinga sudėtis, nedidelė kaina ir nuostabus, lūkesčius viršijantis rezultatas.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame