Grožis

Grožio tendencija, pavergusi garsenybes - neoninis žvilgsnis

Šį sezoną mados ir grožio pasaulio garsenybės renkasi drąsų įvaizdį ir nebijo suteikti makiažui ekstravagancijos ryškiais akių kontūrais.
Reading time 2 minutes
Lofficiel.co.th nuotr.

Neoninių spalvų tendencija vyrauja ne tik mados, bet ir grožio pasaulyje. Šį sezoną madingi neonu švytintys nagų lakai, akių šešėliai, o ypač – skysti akių kontūrai. Pristatome 4 būdus, kaip susikurti stilingai ir moderniai atrodantį neoninį makiažą.

Tik šešėliai

Jei pamažu atrandate makiažo paslaptis, pradėkite nuo paprastesnių neoninių variacijų, pavyzdžiui, tik neoninių šešėlių. Pasirinkite dvi spalvas ir viena nudažykite akies voką, kita paryškinkite apatinę blakstienų liniją. Lengviau derinti ne kontrastingas, o artimų atspalvių neonines spalvas. Tokiam makiažui tiks ne tik presuoti akių šešėliai, bet ir kreminiai arba išsklaidomas akių pieštukas.

Kantrybės!

Kad makiažas atrodytų profesionaliai, svarbu tolygiai sulieti šešėlių spalvas ir dailiai jas išsklaidyti (kad neliktų griežtų kontūrų). Šešėliais akių voką denkite pamažu – sluoksnis po sluoksnio, kol išgausite norimą spalvos intensyvumą. Jei iškart tepsite gausesnį kiekį šešėlių, bus sunku tolygiai išsklaidyti.

Spalvų deriniai

Kad makiažas atspindėtų šią tendenciją, nebūtina iškart naudoti tik neoninių spalvų. Neoną derinkite ir su įprastomis spalvomis arba žėrinčiais šešėliais. Jeigu trūksta idėjų, kokias spalvas ir efektus derinti, peržiūrėkite gamtos nuotraukas. Gamtoje esantys spalviniai deriniai visuomet atrodo darniai, nesvarbu - stebėtumėte egzotiškus paukščius ar saulėlydžio akimirkas.

Kontūras

Dar vienas neoninio makiažo variantas – vaiskių spalvų akių kontūrai. Efektingiausiai atrodys skystu akių kontūru preciziškai nubrėžta linija prie pat viršutinių blakstienų. Galite nenaudoti jokių šešėlių, tik kontūrą. Taip pat galite prieš brėždama neoninę liniją padažyti akis norimais šešėliais. Kontūras atrodys išraiškingiau, jei visą akies voką padengsite viena šešėlių spalva.

Rekomenduojami produktai:

Nuotraukos: Kylie Jenner, Rihanna, Kendall Jenner, Priscilla Ono, Isabelle De Vries, Jeffree Star, Chiao Li Hsu, Fenty Beauty, Dior, Nyx, Anastasia Beverly Hills

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame