Grožis

10 madingų manikiūrų iš Niujorko mados savaitės

Pristatome stilingiausius manikiūrus, matytus Niujorko mados savaitėje.
Reading time 1 minutes

Christian Siriano, Jeremy Scott, Kate Spade, Rag & Bone, Tommy Hilfiger ... Tai tik keli garsūs vardai, kurių 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijos buvo pristatytos Niujorko mados savaitėje. Šį kartą siūlome atkreipti dėmesį ne į drabužius, bet į kitą vis svarbesne tampančia įvaizdžio detalę - manikiūrą.

 

Akivaizdu, kad nagų dailė ir toliau populiarės, ypač madingi bus grafiniai piešiniai, nuo ekspresyvių spalvingų iki minimalistinio stiliaus linijinių. Taip pat madinga derinti skirtingai lakuotus nagus, pavyzdžiui, kelis išpiešti raštais, o kitus palikti nulakuotus viena subtilia spalva.

 

Manikiūro meistrai siūlo išbandyti minimalistinę nagų dailės kryptį - viena spalva lakuotus nagus papuošti linija arba taškeliu kitos spalvos lako. Tokius manikiūrus Niujorko mados savaitėje buvo galima pamatyti mados namų Ulla Johnson ir Rag & Bone kolekcijose.

 

Klasikinis prancūziškas manikiūras vietą užleidžia spalvotai jo versijai, kai nagų galiukai lakuojami ryškiomis spalvomis. Iš tendencijų nesitraukia blizgus nagų lakas ir folijos efektas, taip pat prisiminsime kurį laiką iš akių dingusį matinį nagų laką.

 

Taupyti madingųjų manikiūrų kitam sezonui nerekomenduojame. Išbandykite juos jau dabar, juk sezoniškumas mados pasaulyje vis labiau stumiamas į pašalį. Nors kolekcijos vis dar skirstomos į pavasario ir rudens, būsimų sezonų grožio tendencijos prigyja vos pasibaigus mados savaitėms.

Mados namų nuotraukos

Tags

tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame