Grožis

Jaunystės ritualas namuose tik per 5 dienas

„Senėjimą galima atitolinti sulėtinant pagrindinius senėjimo procesus ir skatinant kūną jauninančias savybes“ – dr. Aubrey de Grey.
Reading time 2 minutes

NoAGE vienintelis ląstelių lygmeniu veikiantis maisto papildas, sukurtas Šveicarijoje, remiantis Kembridžo universiteto biogerontologo dr. Aubrey de Grey teorija ir pagamintas Europoje laikantis griežčiausių taisyklių bei aukščiausių kokybės standartų (GMP, HACCP, ISO).

 

Inovatyvus ir savo sudėtimi unikalus preparatas, kuriame dera net 43 kruopščiai atrinkti ir išbandyti augaliniai ekstraktai, vitaminai ir mineralai. Be GMO, be rafinuoto cukraus, be glitimo, be laktozės.

Skirtas kiekvienam naujovių ir mokslo gerbėjui, besirūpinančiam savo sveikata ir grožiu bei ieškančiam efektyvaus įrankio, padedančio atrodyti bei jaustis geriau ir jauniau.

 

NoAGE 5 žingsnių programa yra nukreipta į pagrindines senėjimą skatinančias veikas: oksidacinę ląstelių pažaidą, glikaciją, uždegimą, telomerų trumpėjimą ir imuninės sistemos nusilpimą. 5 savaičių kursas, 5 savaitės dienoms pritaikytas produkto kompleksas (kapsulė + vienadozė talpyklė), skirtas padėti organizmui kovoti su skirtingais procesais, lemiančiais senėjimą.

Pirmadienis skirtas kovai su neigiamu oksidacijos poveikiu.

Antradienis – gliukozės kiekio kontrolei ir normaliai baltymų bei glikogeno apykaitai palaikyti.

Trečiadienis – gerai savijautai ir organizmo atsako į uždegimus kontrolei.

Ketvirtadienis – sveikų ląstelių membranų ir dalijimosi funkcijai gerinti, DNR sintezei ir normaliai rūgščių ir šarmų bei energijos apykaitai palaikyti.

Penktadienis – imuninei sistemai palaikyti.

 

Laikantis NoAGE jaunystės ritualo užtikrinama geresnė savijauta ir jaunatviška išvaizda. Atstatomas odos drėgnumas, sušvelnėja odos senėjimo požymiai, sustiprėja imunitetas, ląstelės apsaugomos ir net paskatinama naujų ląstelių gamyba.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame