Grožis

Odą detoksikuojančios ir nuo aplinkos taršos saugančios priemonės

Vienas pagrindinių pastarųjų metų visuomenės rūpesčių – kova su aplinkos tarša – persikelia ir į kosmetikos pasaulį.
Reading time 3 minutes

Gausi pigmentacija, raukšlės, užsikimšusios poros – o jeigu dėl viso to kalta tarša? Veikiama kietųjų dalelių, anglies monoksido, laisvųjų radikalų ir UV spindulių miesto gyventojos oda kenčia nuo šių laikų rykštės ir pagrindinės ekologinės bei politinės problemos – oro užterštumo.

 

Šiais laikais taršos žala kaip niekada didelė: per metus dėl jos Europoje miršta 500 tūkst. žmonių, tad net ir kosmetikos gamintojai ėmė ieškoti būdų, kaip kovoti su ja. Juk svarbi ne tik miestiečių sveikata, bet ir jų odos būklė: dulkės, žiedadulkės, ozonas ir ultravioletiniai spinduliai paankstina senėjimo procesus, paskatina raukšlių atsiradimą ir panaikina švytėjimą.

 

Dar blogiau – giliai įsiskverbdamos kietosios dalelės lėtina natūralų ląstelių atsinaujinimą. Dėl to oda tarsi įgauna penkiasdešimt pilkų atspalvių, jai pradeda stigti vitaminų C ir E, randasi pigmentinių dėmių, o sumažėjusi kolageno gamyba sukelia odos tempimo pojūtį ir raudonį. Dermatologai ir odos guru sutartinai kartoja: didžiąją dalį senėjimo procesų paskatina aplinkos tarša, o genetikai lieka tik maža dalelė.

Šiandien taršos žala kaip niekada didelė: per metus dėl jos Europoje miršta 500 tūkst. žmonių.

Išeitis? Antioksidantų prisotintos priemonės, kurios ne tik saugo, bet ir suaktyvina natūralias gynybines ląstelių savybes. Šios naujos kartos drėkinamosios priemonės yra tikrų tikriausi odos gelbėtojai, sustiprinantys laisvųjų radikalų ir oksidacinio streso susilpnintą apsauginį odos sluoksnį.

Detoksikuojantis makiažo valymas

Ar gali būti kas nors taiklesnio nei su odos užterštumu kovojanti makiažo valymo priemonė? Šios kreminės putos ir švelnios, ir veiksmingos, nuo odos nuvalo nešvarumus, sebumo perteklių, dulkes ir net menkiausius makiažo pėdsakus.

Dėmių naikinimas

Išmetamosios dujos ne tik keičia odos atspalvį, bet ir skatina nepageidaujamas pigmentines dėmes. Kaip su tuo kovoti? Nepastebimos priemonės su aukštu SPF lygiu. Tam tobulai tinka įvairią apsaugą teikianti, bet neriebi priemonė su SPF50 filtru. Nors ši priemonė nepastebima, aktyvi ji išlieka visą dieną. Tepkite ant švaraus veido.

Saugantis skydas

Pasikliaukite lengva ir vandeninga tekstūra. Ši želė, sustiprinta „Clean Shield“ technologija, yra prisotinta apsauginių medžiagų (saulėgrąžų sėklų lukštų, miežių ir agurkų). Tai tikras skydas, efektyviai saugantis odą nuo taršos.

SOS gydymas

Pavargusi nuo taršos oda atrodo leisgyvė? Prikelkite odą naujam gyvenimui šia trigubo veikimo 15 koncentruotų ampulių programa. Pirmas penkias dienas didelėmis vitamino C dozėmis slopinamas uždegimas, kitas penkias dienas naudojamas ektoinas – stebuklingas ingredientas, stiprinantis natūralią odos apsaugą ir skatinantis jos atsinaujinimo mechanizmus. Galiausiai programa baigiama Q10 serumu, kuris puikiai suaktyvina ląstelių apykaitą.

Nugalėti mėlynąją šviesą

Šią veiksmingą veido miglą paprasta įsimesti į rankinę ir turėti visur. Ji akimirksniu apsaugo nuo taršos ir mėlynosios šviesos, kurią skleidžia beveik visi LED turintys prietaisai nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių iki televizorių ir paprasčiausių lempučių bei apie kurios žalą pastaruoju metu itin daug kalbama. Purškiamoji migla, prisotinta apsauginių augalinių ekstraktų, neleidžia gamintis laisviesiems radikalams, užtikrina odos apsaugą ir suteikia jai sveiko spindesio.

susiję straipsniai

Rekomenduojame