Grožis

Kokias odos priežiūros naujienas skaisčiam ir švytinčiam veidui atnešė ruduo?

Rugsėjo mėnesio grožio naujienos, padėsiančios tinkamai pasirūpinti oda rudenį.
Reading time 2 minutes
Beegaia / Pixabay nuotr.
Energijos užtaisas

Eucerin „Hyaluron-Filler Vita-min C“ serumas lygesnei, gaivesnei ir labiau švytinčiai odai jau po 7 dienų. Sudėtyje yra 10 proc. šviežiai suaktyvinto vitamino C, hialurono rūgšties ir stipriu antiok-sidaciniu poveikiu pasižyminčio likochalkono A.

 

Apie 49 €, vaistinėse.

Sacharos paslaptis

Intensyvaus poveikio Huxley „Good Night“ naktinė veido kaukė, papildyta egzotišku opuncijų sėklų aliejumi, sukuria odos apsaugą visai nakčiai. Nakties metu oda drėkinama, įgauna natūralaus skaistumo ir kovoja su senėjimo požymiais.

 

27,90 €, www.inhair.lt, www.topbeauty.lt, www.klipshop.lt

Intensyvi inovacija

Išskirtinis Esthederm „Intensive Hyaluronic“ paakių serumas, skirtas ašarų latakų įdubos korekcijai, intensyviai drėkina, lygina raukšles ir užpildo su amžiumi išryškėjusią įdubą po akimis. Metalinis serumo aplikatorius maloniai vėsina, masažuoja ir gerina mikrocirkuliaciją.

 

40 €, vaistinėse.

Injekcijų alternatyva

Unikalaus, šiuolaikinėje aparatinėje kosmetologijoje vienareikšmiškai pirmaujančio „Remodeling Face“ aparato ir didelės koncentracijos augalinės, biologinės ir jūrinės kilmės komponentų derinys užtikrina akivaizdų ir stulbinantį efektą. Kontroliuojant korekcijų intensyvumą tiek odoje, tiek raumenyse, po procedūrų atsiveria akys, išryškėja skruostikauliai, patobulėja veido ovalas ir sumažėja raukšlių gylis. „Remodeling Face“ technologija – tobula plastinių veido operacijų ir injekcijų alternatyva.

 

Nuo 80 €, „Biologique Recherche“ ekspertų centras

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame