Grožis

Kuo ypatingos ir grožiui naudingos omega rūgštys?

Nė diena nepraeina be gydytojų, dietologų, grožio specialistų ar dermatologų primenančių mums omega rūgščių naudą mūsų sveikatai ir grožiui. Apie jas kalbama daug, bet ar iš tiesų žinome kas tai?
Reading time 3 minutes
Jernej Graj / Unsplash nuotr.

Omegos (paskutinė graikų abėcėlės raidė) yra lipidų “aristokratija”: jos turi realias biologines savybes, labai skirtingas pagal dvigubas jungtis (tarp dviejų atomų), kurios nurodo paslaptingus skaičius 3, 5, 6, 7 ar 9.

 

GERIAU NEI TELEVIZIJOS SERIALAS…

 

Omegų šeima susidaro iš stiprių asmenybių:

ŽVAIGŽDĖS: omega 3, pripažintos medicinoje kaip priešuždegiminės. Trapios, turi būti saugomos nuo šviesos ir karščio.

PASLAPTINGOSIOS: omega 5, retos ir geidžiamos dėl senėjimą stabdančio ir antioksidacinio poveikio. Problema? Pagrindinis jų šaltinis yra tik vienas vaisius: granatas.

NENUGALIMOSIOS: omega 6 ir 9 energijos ir intensyvaus maitinimo tiekėjos. Ypač stiprios (karštis, deguonis, šviesa), jos yra mėgstamiausios natūralioje kosmetikoje.

EGZOTIŠKOSIOS: omega 7, tūkstantmečiais naudojamos tibetiečių dėl odą atnaujinančių savybių (žaizdos, nudegimai).

KOSMETIKOS PREMJERA

Visos omegos sujungtos vienam tikslui. Novexpert Omega linija sujungia labiausiai koncentruotus augalinius aliejus tyrose omega rūgštyse:

Omega 3 (valgomųjų plukenetijų aliejus, sėjamųjų judrų aliejus),

Omega 5 (granato sėklų aliejus),

Omega 6 (sezamo aliejus, saulėgrąžų aliejus),

Omega 7 (šaltalankių aliejus),

Omega 9 (kietrių aliejus, simondsijų aliejus).

 

 Nuotraukoje - „Novexpert“ gamyklos įkūrėjas Cyrille Telinge

100 % NATŪRALU, BE ALERGENŲ, SUKURTA GYDYTOJŲ

 

Žinome, kad omega rūgštys turi biologinių savybių, svarbių sveikatai ir grožiui.  Visos omega rūgštys yra sutelktos Novexpert naujienoje - valomajame aliejuje veidui su 5 rūšių Omega. Ši priemonė nuvalo makiažą ir švelniai maitina odą.

 

Tai aliejinis kasdienio naudojimo valiklis, skirtas veido ir ypač jautrių vietų (lūpų, akių) valymui. Švelniai nuvalo ne tik vandeniui atsparų makiažą, bet ir visiškai pašalina bet kokius aplinkos teršalus ar kitus odos nešvarumus. Dėka ypatingai lengvos tekstūros aliejus akimirksniu įsiskverbia į odą ir suteikia jai aksominio švelnumo. Sudėtyje esantys saulėgrąžų, sezamo, simondsijų, judros, granatmedžio, afrikietiško kietrio, Inchi Inchi bei šaltalankio sėklų aliejai su 5 rūšių Omega (3, 5, 6, 7, 9) visapusiškai puoselėja, drėkina ( net 8 val.), regeneruoja, ramina ir apsaugo odą.


Naudojimas: šluostę suvilgyti vandeniu ir ant jos išspausti 3 lašus aliejaus.Valyti sausą veido odą viena šluostės puse, po to jį pakartotinai nuvalyti kita puse.
 

susiję straipsniai

Rekomenduojame