Grožis

Kaip lengvai ir su nedaug priemonių maskuoti tamsius paakius?

Į skaitytojų klausimus atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel Lithuania“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 2 minutes
Yunona Uritsky / Unsplash nuotr.

Kaip lengvai ir su nedaug priemonių maskuoti tamsius paakius?

 

Siekiant naudoti kuo mažiau dekoratyvinės kosmetikos tiek paakiais, tiek visa veido oda reikėtų rūpintis dar iki makiažo. Labai svarbu išsiaiškinti patamsėjusių paakių priežastį, galbūt problemą įmanoma pašalinti tik pakoregavus gyvenimo būdą ir mitybą? Jei to padaryti neįmanoma, pabandykite paakius pašviesinti naminėmis agurkų, juodosios, žaliosios arbatos kompresais. Be to, yra daugybė specialių kosmetikos produktų, skirtų būtent tamsių paakių problemai spręsti.

 

Rinkitės šviesinamuosius ir paakių odą stiprinančius kremus su vitaminais A, C, E ir K. Sudėtyje taip pat ieškokite peptidų, niacinamido, kojinės rūgšties ir kofeino. Būtent šie ingredientai dažniausiai minimi kalbant apie tamsių paakių gydymą.

 

Taip pat galite rinktis tarpinius produktus tarp kremo ir įprasto maskuoklio. Dažniausiai tokie produktai išsiskiria paakių odai naudingais ingredientais ir minimaliu maskavimu. Gana efektyviai paakius šviesina įvairios greito poveikio paakių kaukės. Na, ir, galiausiai, problemą galima išspręsti korekcijomis užpildais ar lazeriu.

 

Jei nė vienas išvardytas būdas visgi netinka, vietoj įprasto maskuoklio rinkitės spalvotą korektorių. Geltonos ar persikų spalvos korektorius neutralizuoja violetinę ir mėlyną spalvas, todėl puikiai tinka patamsėjusiems paakiams maskuoti. Be šių, dar yra rožinės, oranžinės ir violetinės spalvos korektorių. Pabandykite ir atraskite spalvą, kuri geriausiai užmaskuos tamsius paakius, taip išvengsite daugybės dekoratyvinės kosmetikos produktų ir storo makiažo sluoksnio.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame