Grožis

Kuo papildyti pavasario kosmetinę?

Į skaitytojų klausimus atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 1 minutes
Trent Szmolnik / Unsplash nuotr.

Ar pavasarį būtina keisti kosmetiką? Kuo rekomenduotumėte papildyti naujo sezono kosmetinę?

 

Kardinaliai keisti savo grožio rutinos ir kosmetikos produktų tikrai nebūtina, tačiau, vis stipriau šildant saulei ir vis daugiau laiko praleidžiant gryname ore, kosmetikos krepšelį vis dėlto rekomenduojama šiek tiek pakoreguoti. Pavasarį kur kas daugiau dėmesio reikėtų skirti šaltojo sezono nualintai odai atnaujinti, apsaugai nuo kenksmingų saulės spindulių ir grožiui iš vidaus puoselėti.

 

Skaistumą ir gyvybingumą prastų orų išvargintai odai grąžins švelnus šveitiklis arba šiuo metu itin populiarus šveičiamasis tonikas. Išsausėjusią odą sudrėkins intensyviai drėkinantis serumas bei kremas su SPF. Na, o grožį iš vidaus puoselės sveikas maistas, judėjimas ir maisto papildai bei vitaminai.

 

Ypatingos priežiūros po permainingų orų reikia ir plaukams, todėl dažniau lepinkite juos intensyviai drėkinančiomis kaukėmis ir stiprinkite iš vidaus maisto papildais su biotinu, selenu, cinku, vitaminais A, B, C ir kitais. Taip išvengsite plaukų išsausėjimo, lūžinėjimo ir, svarbiausia, slinkimo.

 

Gaiviam ir madingam makiažui šį pavasarį rekomenduojama rinktis itin lengvą blakstienų tušą, kuriantį natūralių, nedažytų blakstienų įspūdį, ir ryškesnį, gyvybingumo suteikiantį koralų (2019-ųjų favorito) spalvos akcentą, pavyzdžiui, lūpų dažus ar skaistalus.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame