Grožis

TOP 5: kokios plaukų spalvos madingiausios šį rudenį?

Šį sezoną grįžtame prie natūralumo ir gamtos įkvėptos spalvų paletės – nuo šviesaus pelenų atspalvio iki gilios rudos, pramintos „espresso“.
Reading time 2 minutes
@gabriellecaunesil, @vanessa.aksionov.hair, @constantly_k / Instagram nuotr.

1. Pelenų blondinė

Akinančius šviesius ir gelsvus plaukų atspalvius rudeniop keičia neutralesni, tarsi prislopinti. Madingiausias blondinių tonas šį sezoną - pelenų pilkšva, tai švelnus ir šiek tiek gilesnis atspalvis nei platininės blondinės. Kad atrodytų gyvybingiau, pelenų pilkšva gali būti paįvairinta šviesesnėmis ir tamsesnėmis sruogomis.

2. Braškių blondinė

Šis atspalvis - tarsi žaismingas šviesių ir raudonų plaukų mišinys. Nors spalva šviesi, rausvi pustoniai suteikia jai intensyvumo, o žvilgantys saulės spinduliuose tokie plaukai keičia atspalvį nuo visai šviesaus iki raudono. Viena garsiausių „braškinių blondinių“ - populiarus modelis Rianne van Rompaey.

3. Espresas

Tamsus, sodrus ir ,rodos, vėsinantis espreso kavos atspalvis puikiai tinka rudens ir žiemos sezonui, todėl nenuostabu, kad būtent šios spalvos šukuosenų netrūko 2020 m. rudens kolekcijų pristatymuose. Espreso rudumas išsiskiria gyliu, tai intensyvi spalva, galinti dar labiau išryškinti veido bruožus. Ypač madingi beveik pečius siekiantys tamsiai rudi bob stiliaus kirpimai.

4. Juoda

Prieš kelis metus madingą rašalo juodumą, kuriam būdingi mėlyni pustoniai, dabar keičia šiltesnis juodos atspalvis, kartais net painiojamas su itin tamsia ruda. Toms, kurios ketina plaukus dažyti juodai, ypač svarbu nepamiršti, kad tamsios spalvos gražiai atrodys tik tada, jei plaukai bus išpuoselėti ir žvilgės. Kitu atveju juoda spalva bus blausi ir nyki.

5. Spalvingi eksperimentai

Kasmet dažymo tendencijose stebime vis gausesnę ryškių spalvų paletę. Prieš kurį laiką išpopuliarėję nuplaunami spalvingi plaukų dažai ir toliau išlieka paklausūs – juk bent trumpam pakeisti įvaizdį nori daugelis. Ne viename šio rudnes mados šou buvo galima išvysti spalvotų šukuosenų akcentų. Mados namai „Alexander McQueen“ manekenių plaukus papuošė sodriomis raudonomis gijomis, „Dries Van Noten“ ant modelių plaukų pritvirtino ultramarino mėlynumo, raudonas ir ekstravagantiškas rožines plunksnas, imitavusias dažytas šaknis, „Marine Serre“ podiumu žingsniavo ekspresyvaus atspalvio raudonplaukės, o „Monse” kolekcijoje buvo ir rausvų šukuosenų.

1600848350006677 large 001 11600848350031889 large 003 1
1600848350071985 large 005 11600848350098147 large 007 1
Mados namų ALEXANDER MCQUEEN nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame