Grožis

5 madingos plaukų spalvos, kurias verta išbandyti šįmet

Šios spalvos vasarą taps tikrų tikriausiais grožio hitais.
Reading time 2 minutes

Keičiantis sezonams norime ne tik naujo spintos turinio, bet ir atnaujinti savo įvaizdį: galbūt pagaliau išbandyti ryškius lūpų dažus, pasitrumpinti plaukus, o gal tiesiog imti ir pakeisti jų spalvą? Ką gi, šį kartą siūlome išsirinkti naują spalvą, pasileisti kasas ir užkariauti miestą.

Pasteliniai tonai

Vasaros sezoną populiarėja pastelinių atspalvių šukuosenos, nuo apniukusio dangaus mėlio (šią plaukų spalvą ne kartą rinkosi Kylie Jenner), mėtų žalsvos iki pilkšvų tonų. Na o madingiausias pastelinis atspalvis - švelni rausva, praminta flamingų rausvumu.

 

Jei esate šviesiaplaukė – jums pasisekė, plaukų spalvą lengvai pakeisite pasteline naudodamos net ir trumpalaikius dažus. Deja, tamsiaplaukėms teks padirbėti – kad išgautumėte išgrynintus pastelinius atspalvius, plaukus reikės balinti. 

Tamsi blondinė

Dabar karaliauja tamsesni blondiniški atspalviai: karamelinė gelsva, medaus geltonis, grįžta ir vadinamasis bronde dažymas (kai dažoma šviesiomis ir tamsesnėmis sruogelėmis). Šie gelsvi atspalviai itin dailiai atrodo prie įdegusios odos.

Rašalo juodumas

Kas galėjo pagalvoti, kad vasaros sezonas atsivilios ir tokius tamsius atspalvius? Mistiškiausia madingosios paletės spalva – rašalo juodumas. Tai sodri ir intensyvi juoda, ypač tinkanti turinčioms griežtą vidutinio ilgio karė kirpimą arba toms, kurių plaukai vilnija ilgomis bangomis. Kadangi rašalo juoda yra sunki ir dusli spalva, jai reikia gyvybingumo, o šį suteikti gali į banguotus plaukus atsimušusi šviesa.

Oranžinis medus

Vasaros tendencijose matysime rusvus ir oranžinius atspalvius. Norisi drąsesnių pokyčių? Išbandykite ugninius tonus, kurie suteiks jūsų įvaizdžiui šiltumo ir išskirtinumo.

Šokolado rudumas

Dar viena madinga tamsi spalva – šokolado rudumas. Tai gilus ir turtingas atspalvis, tinkantis tiek šviesaus, tiek tamsesnio gymio moterims. Atrodo ši spalva natūraliai, tad siūloma toms, kurios nori naujo, bet subtilesnio įvaizdžio.

Nuotraukos: Getty Images, „Givenchy“, „Marc Jacobs“, „Manish Arora“, Kylie Jenner Instagram, Beyoncé Instagram, „Dior“, „Jean Paul Gautier“, „Prada“, „Miu Miu“, Rihanna Instagram, „3.1 Philip Lim“, „Fendi“, Jessica Chastain Instagram, Kim Kadashian Instagram, Bella Hadid Instagram, „Max Mara“, Irene Kim Instagram

Tags

grožis
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame