Grožis

Į tendencijas grįžta viena madingiausių 90-ųjų šukuosenų

Šį sezoną pusinė aukštyn sukeltų plaukų „ponio uodegėlė“ tampa viena populiariausių šukuosenų tarp garsenybių.
Reading time 2 minutes
Hailey Bieber, Getty Images nuotr.

Jūsų plaukai būtų banguoti, tiesūs it styga ar su kirpčiukais – madingoji pusinė „ponio uodegėlė“ tiks visoms. Ši šukuosena nuo klasikinės „ponio uodegėlės“ skiriasi tuo, kad aukštyn į kasą sukeliama tik pusė plaukų, o kiti paliekami kristi laisvai. Taip sukuriamas žaismingas ir viliokiškas įvaizdis.

 

Pastaruoju metu šią šukuoseną pamėgo ne viena pramogų ir mados pasaulio gražuolė. Modelis Hailey Bieber į aukštą uodegėlę susirišusi plaukus pasirodė mados namų „Alexander Wang“ naujos kolekcijos pristatyme, Bella Hadid – MTV vaizdo klipų muzikos apdovanojimuose, o Kylie Jenner šią šukuoseną išsirinko „Kylie Cosmetics“ makiažo gimtadieninei kolekcijai pristatyti. Pusiau sukeltą „ponio uodegėlės“ kasą dažnai susiriša ir dainininkė Jennifer Lopez, taip susišukavusi rugsėjo viduryje ji dalyvavo kino juostos „Aferistės“ premjeroje.

 

 


 

Nors pusinė „ponio uodegėlė“ yra šio sezono žvaigždė, populiarumo ji sulaukė dar 60-aisiais. Gražuolė, nuo kurios įvaizdžio ši šukuosena buvo neatsiejama, – legendinė aktorė Brigitte Bardot. Šviesiaplaukė Brigitte dažnai tokią kasą perrišdavo juodo aksomo kaspinu, kuris šukuosenai suteikdavo paryžietiškos elegancijos.

 

 

Vėliau populiarumą pusiau aukštyn sukeltų plaukų šukuosenai grąžino dainininkė Janet Jackson, „ponio uodegėlę“ ji buvo pamėgusi 10-ojo deš. pradžioje. Aukštyn Janet rišdavo ne palaidus plaukus, o supintus į galybę kasyčių.

1570533313025197 gettyimages 105348137
Janet Jackson, © „KMazur“ / „WireImage“

Nuo 2010 m. „ponio uodegėlė“ yra dainininkės Arianos Grande skiriamasis stiliaus ženklas (veikiausiai kitokia šukuosena merginą mažai kas tėra matę). Praėjusiais metais Ariana tapo mados namų „Givenchy“ 2019–2020 m. rudens ir žiemos kolekcijos veidu. Ši reklaminė kampanija buvo pakrikštyta #Arivenchy, jos kūrėjai norėjo įvaizdžio, kuris net ir neklausantiems gražuolės muzikos keltų asociacijas su Ariana, tad be jokių dvejonių buvo pasirinkta aukštyn sukeltų plaukų šukuosena.

 

Žvilgtelėkite ir į kitas garsenybes, kurios jau išmėgino madingąją „ponio uodegėlę“.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame