Grožis

10 prabangą kuriančių kvapų, užburiančių rytietiškais aromatais

Rytietiškų ir prieskoninių aromatų kategorijai priskiriami kvepalai vilioja sodriais ir tarsi užliūliuojančiais kvapais, kuriančiais šiltos prabangos įspūdį. Pristatome 10 kvapų pasaulio pažibų, į kurias verta atkreipti dėmesį šį sezoną.
Reading time 3 minutes
William Bout / Unsplash nuotr.
1. „Eden“

Rojus egzistuoja, jis slypi giliai, miško širdyje, paslėptas po rožių, sandalmedžio ir pačiulio sluoksniais. Ieškodami giliau rasite bergamotę ir gintarą. Galiausiai, realusis pasaulis visiškai išnyksta... Miško gilumoje, jūsų kelionė veda jus į rojų.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Eden“, WOODS

2. „No.4 Apres L'Amour“

Šis permainingas, daugiasluoksnis aromatas užfiksuoja erotinę energiją ir niūrią nuotaiką vos tik prisiliečia prie odos. Kartieji apelsinai ir citrinų žievelės atsiveria viršutinėse aromato natose, o vėliau kvapas nugrimzta iki medžio, muskuso ir gintaro pagrindo.

Parfumuotas vanduo (EDP) „No.4 Apres L'Amour“, THOMAS KOSMALA PARIS

3. „Amber Oud Tobacco Edition Unisex“

Aromatinė kompozicija prisotinta subtiliu cigarų ir jaudinančiu brangių prieskonių aromatu. Ryški prieskoninė aromato pradžia palaipsniui sušvelnėja dėl gurmaniškos vanilės, kakavos ir tonka pupelių. Juodasis tabakas, džiovinti vaisiai bei tamsaus medžio natos suteikia aromatui šiltą rytietišką charakterį.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Amber Oud Tobacco Edition Unisex“, AL HARAMAIN

4. „Roi D’Orient Unisex“

Savo elegantišku charakteriu šis stiprus ir rafinuotas aromatas sujungia dulsvą gintarą ir gausiai sodrų muskusą su baltųjų pipirų aštrumu.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Roi D’Orient Unisex“, RITUALS

5. „Bois D'Amande”

Aromato sudėtyje esančios medienos natos kilusios iš unikalaus Virdžinijos kedro, kuris auga rytinėje Šiaurės Amerikos pusėje, nuo Saint Lawrence upės krantų iki Floridos. Širdyje - šiltos kedro natos, apgaubtos pudriniais migdolų akordais, kuriam dar daugiau saldumo suteikia vanilinės ir muskuso natos. Tai aksominis ir apgaubiantis debesis, kuris apsupa odą šilkinio šydo švelnumu...

Parfumuotas vanduo (EDP) „Bois D'Amande”, VAN CLEEF & ARPELS

6. „Ambre“

Puikus muskuso, balzamo ir vanilės derinys. Gintaras visada buvo branginamas. Senovės Egipte gintaras buvo naudojamas apsaugai. Senovės graikai tikėjo, kad gintaras yra dievų ašaros, na o senovės Romoje jis buvo naudojamas kaip vertinga atsiskaitymo priemonė. Įkvėptas aristokratiško gintaro, šis aromatas atidaromas kilnia muskuso ir pilkojo gintaro šiluma ir užbaigiamas švelniomis muskuso ir vanilės natomis. Galutinis rezultatas yra toks turtingas kaip gintaras.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Ambre“, SIGNATURE


 

7. „Concréta Patchouli“

Subtiliai subalansuotas, provokuojantis, be galo jausmingas aromatas nepalieka abejingų. Šviesus ir nuotaikingas aromatas atskleidžia paslaptingas medžio natas ir kviečia į drąsią kelionę - į naujas, neatrastas žemes. Tiek vyrams, tiek moterims skirti kvepalai griauna rytietiškų aromatų mitus.

Kietieji kvepalai „Concréta Patchouli“, MOLINARD

8. „Sable Pourpre“

Tikras svajonių sapnas ... auksu švytintis smėlis, atrodo lyg kiekvienoje smėlio smiltelėje dega auksinė saulės spindulių ugnis, kuri šoka ir žaidžia ugnies spalvomis. Ugnies šokis užpildo viską aplink stebuklingu blizgesiu. Vaisinės viršutinės natos su smilkalų akordais veda prie odos ir prieskoninės stirako natos. Mistinis ūdas apsuptas oda ir muskusu dovanoja aromatui šiltą šleifą.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Sable Pourpre“, EVODY

9. „Oud Wa Ward“

Aromatinė kompozicija parodo neįtikėtiną chemiją tarp dviejų polinių ingredientų - agarmedžio ir rožės. Tai sudėtinga, daugiasluoksnė, prisotinta intensyviomis medžio natomis aromato kompozicija, todėl idealiai tinka šaltajam sezonui ar vakarui.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Oud Wa Ward“, BERDOUES

10. „Wonderlust Sublime“

Tai rytietiški įmantrūs kvepalai, žadinantys begalinį nuotykių troškimą. Prabangių žiedų mišinys su nuostabiomis prieskonių natomis nuneša į svajų šalį su kiekvienu atsiskleidusiu kvapu. Sudėtyje yra didelė esencijų koncentracija, todėl šis parfumuotas vanduo kasdien paskatins leistis į nesibaigiančius tyrinėjimus.

Parfumuotas vanduo (EDP) „Wonderlust Sublime“, MICHAEL KORS

susiję straipsniai

Rekomenduojame