Grožis

Prancūziškos grožio priemonės: oda taps aksominė, plaukai žvilgūs, o kūnas - stangrus

Prancūzija – neabejotina grožio pasaulio lyderė. Begalinis žavėjimasis nepriekaištinga prancūzių išvaizda, ilgametės grožio tradicijos ir stulbinančios inovacijos lėmė beprotišką prancūziškos kosmetikos populiarumą, o užrašą „pagaminta Prancūzijoje“ pelnytai pavertė patikimumo ir aukštos kokybės garantu.
Reading time 2 minutes
@the_most_stylish__ / Instagram nuotr.

Švelnu, nepretenzinga, tačiau itin disciplinuota, todėl išties efektyvu – taip būtų galima apibūdinti ne tik prancūzių grožio rutiną, bet ir pačią prancūzų kosmetiką, kurios perliukus rekomenduojame įtraukti ir į savo kosmetinę.

Kūnui

Sportuoti vengiančios, tačiau lieknu kūnu ir lygia oda norinčios džiaugtis prancūzės itin mėgsta liekninamąsias procedūras, masažus ir specializuotus kosmetikos produktus. Kūnui šveisti jos dažniausiai naudoja ypač švelnius, kreminės konsistencijos produktus (vadinamuosius gommage), o su celiulitu atsakingai kovoja specialiais kremais ar losjonais.

Aksominei odai

Švelniam, tačiau efektyviam veido valymui prancūzės dažniausiai renkasi kreminės konsistencijos pienelius arba populiariuosius micelinius vandenis. Nuvalyta oda visuomet tonizuojama terminiu arba gėlių, dažniausiai rožių, vandeniu bei švelniais tonikais be „blogojo“ alkoholio.

 

Odos drėkinimą prancūzės laiko pačiu svarbiausiu odos priežiūros žingsniu, todėl nevengia rinktis prabangių, inovatyvių kremų, kurie ne tik drėkina, bet ir pasižymi jauninamuoju poveikiu. Na, o reguliarus (teigiama, kad 1–2 kartus per savaitę) veido kaukių naudojimas yra įprastas ir privalomas prancūzių grožio ritualas. Tai visai ne ypatinga lepinimosi procedūra, o tik dar vienas must žingsnis jų odos priežiūros sistemoje.

Žvilgantiems plaukams

Dažna prancūzė nenaudoja plaukų kondicionieriaus, tačiau itin mėgsta įvairias kaukes ar aliejus prieš plaukų plovimą ir nenuplaunamus produktus po plovimo.

Unikaliam kvapui

Išskirtinis, savitas kvapas – vizitinė prancūzių kortelė. Nišinis arba, priešingai – visiškai klasikinis aromatas gaubia jas visur: ant kūno, plaukų, pagalvės ar tiesiog vonios lentynos. Kvepinkis ten, kur nori būti pabučiuota, kartą yra sakiusi garsioji Coco Chanel, ir prancūzės šiuo patarimu naudojasi be išimčių.

Mažiau yra įvaizdžiui daugiau

Odos priežiūrai daugiausia dėmesio skiriančios prancūzės makiažui dažniausiai renkasi labai lengvus, odos neapsunkinančius BB ar CC kremus, na, o raudonos spalvos lūpdažiu drąsiai puošiasi kasdien, nelaukdamos jokios ypatingos progos.

susiję straipsniai

Rekomenduojame