Grožis

Gražesnė ir jaunatviškesnė oda be injekcijų - 8 geriausi veido voleliai ir masažuokliai

Paskatinti kolageno gamybą, padėti sumažinti raukšlels ir suteikti odai skaistumo galima ne tik kosmetika, bet ir specialiais įrankiais – nuo įvairių volelių iki masažuoklių. Šį kartą pristatome populiariausius veido priežiūros įrankius, raminančius ir puoselėjančius odą bei padedančius išlaikyti jos jaunatviškumą.
Reading time 3 minutes
Jhon Vivas / Unsplash nuotr.
ZIIP BEAUTY

Šiame rinkinyje - novatoriškas veido prietaisas „Ziip Beauty“ ir specialus gelis „Golden Conductive Gel“. Kartu naudojami produktai perduoda mažas elektros sroves, skatinančias ląstelių atsinaujinimą ir kolageno gamybą, tai padeda odai atsinaujinti ir susigrąžinti jaunatvišką spindesį.

 

Odos jauninimo rinkinys Ziip Device + Golden Conductive Gel Duo, ZIIP BEAUTY, 510 Eur

TRIPOLLAR

Neinvazinė radijo dažnių technologija skatina kolageno ir elastino gamybą, padeda sumažinti raukšlelių aplink akis atsiradimą, grąžina odai putlumą ir skaistumą.

 

Paakių odai prižiūrėti skirtas prietaisas STOP Eye – Pink, TRIPOLLAR, 216 Eur

OMOROVICZA

„Omorovicza“ iš rožinio kvarco pagamintas veido masažuoklis vėsina odą, skatina kraujotaką ir mažina paburkimus. Jį galima naudoti atskirai arba su įprastomis odos priežiūros priemonėmis - volelis užtikrina optimalią priemonių absorbciją, nesugerdamas drėkiklių ar aliejų. Mažesnysis masažuoklio volelis puikiai tinka sunkiau pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, zonai po akimis.

 

Rožinio kvarco veido masažuoklis Rose Quartz Face Roller, OMOROVICZA, 55 Eur

NURSE JAMIE

„Nurse Jamie” grožio lazdelėje „UpLift ™“ įtaisyti 24 turmalino kvarco akmenėliai, padedantys efektyviau masažuoti veido odą. Šis šešiakampio formos įrankis stimuliuoja kraujotaką, kaipmat atgaivina odą, stangrina ją ir grąžina veidui sveiką odos atspalvį.

 

Grožio lazdelė Uplift Massage Beauty Roller, NURSE JAMIE, 61 Eur

FOREO

Kompaktišku „Foreo“ prietaisu „BEAR ™ Mini“ atliekamas tikslinis trijų minučių veido masažas, padedantis sumažinti pirmuosius senėjimo požymius. Prietaiso skleidžiami pulsai stimuliuoja epidermį, gerina kolageno gamybą ir cirkuliaciją, taip pat didina kremų ir serumų įsigėrimą į odą. Patentuota „Anti-Shock System ™“ matuoja odos atsparumą pulsams ir reguliuoja intensyvumą, kad suderintų komfortą ir saugumą.

 

Prietaisas veidui masažuoti BEAR Mini Smart Microcurrent Facial Toning Device, FOREO, 212 Eur

HAYO'U

„Beauty Restorer Precision“ mentelė padeda mažinti stresą ir atgaivinti odą, ji spartina kraujotaką, išlygina mažas rukšleles apie akis ir stabdo toksinų kaupimąsi. Lazdelė pagaminta iš nefrito, kuris, nuo senų laikų manoma, skleidžia raminančią energiją.

 

Nefrito lazdelė Jade Precision Beauty Restorer, HAYO'U, 42 Eur

NANNETTE DE GASPÉ

Šis efektyvus įrankis padeda odai atsinaujinti pačiai be jokių papildomų medžiagų. Jo išskirtinumas – ant volelio esančios mažytės adatėlės. Neinvaziniai mikroskopiniai dūriai efektyviai atkuria giliuosius audinius, sumažina smulkias raukšleles ir pašalina negyvas odos ląsteles. Taip pat prietaisas gerina kraujo cirkuliaciją ir paruošia odą, kad į šią geriau įsigertų priežiūros produktai.

 

Veido masažuoklis Art of Noir - Roller Noir, NANNETTE DE GASPÉ, 78 Eur

ANGELA CAGLIA

Angelos Caglia kurti krištolo įrankiai jau kurį laiką kelia šurmulį Holivude – jie vieni geidžiamiausių. Šis volelis, suteikiantis daugiau nei 6000 garsinių vibracijų per minutę, yra pagamintas iš rožinio kvarco. Jis padeda atsikratyti streso ir įtampos, skatina serumus ir drėkinimo priemones giliaus įsiskverbti į odą.

 

Vibruojantis volelis Vibrating Rose Quartz Face Sculpting Roller, ANGELA CAGLIA, 185 Eur

Produktai  - Net-a-porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame