Grožis

Profesionalai rekomenduoja efektyvias odą jauninančias procedūras

Ieškote patikimų, laiko ir tikrų grožio ekspertų patikrintų kosmetikos produktų ir procedūrų? Štai keletas išties naudingų rekomendacijų, be kurių kasdienių grožio ritualų nebeįsivaizduoja žinomi srities profesionalai. Viskas išbandyta, patikrinta ir patvirtinta. Lieka pasinaudoti rekomendacijomis ir išbandyti pačioms.
Reading time 2 minutes
Alexander Krivitskiy nuotr.

RASA MAROZIENĖ, ESTETINĖS MEDICINOS EKSPERTĖ
 

Graži oda – tai ne pavienių veido bruožų korekcija, o sveika, spindinti ir gyvybinga oda. Visapusiškai kokybiškos odos būklei palaikyti labai mėgstu ir rekomenduoju ypatingą naujieną – mezoterapijos procedūrą su NCTF kokteiliu, kuri sulygina veido atspalvį, sumažina raukšles, porų dydį, suteikia švytėjimo bei pagerina odos elastingumą. Tiesa, daugelis moterų baiminasi mezoterapijos procedūros, nes bijo skausmo, tačiau revoliuciniu „FILLMED by Filorga“ išradimu – „Nanosoft“ mikroadatomis atliekama procedūra leidžia mezoterapijos kokteilį į odą injekuoti visiškai komfortiškai ir maloniai, net į delikačias akių, kaklo ir dekoltė zonas. Be to, nėra jokio trikdančio poprocedūrinio laikotarpio, todėl vienintelis rūpestis – sugalvoti atsaką į aplinkinių žarstomus komplimentus.

VALERIJ GIGEVIČ, „UFF“ IR „UFF SQUARE“ SAVININKAS, PLAUKŲ STILISTAS
 

Naujausias mano atradimas – apimties ir paplūdimio bangų efektą suteikiantis Label.M jūros druskos purškiklis. Naudoju jį kaskart prieš džiovinimą, tiek sau, tiek klientams, kad plaukai atrodytų puresni, natūraliai banguoti ir ilgiau išlaikytų džiovinimo metu suteiktą formą ir šukuoseną. Purškiklis visiškai neapsunkina ir nesausina plaukų, todėl yra mano favoritas.

INDRĖ DOMARKAITĖ-JAKOVLEVĖ, „BELLADERMA“ GYDYTOJA DERMATOLOGĖ

 

Siekiant atjauninti odą: sumažinti raukšleles, odos suglebimą, pigmentaciją, panaikinti aknės paliktus randelius ar strijas labai rekomenduoju išbandyti frakcinį odos atjauninimą CO2 lazeriu. Lazerio energija mikroskopiniais stulpeliais pažeidžia gydomos srities odą, taip pašalinama viršutinio odos sluoksnio dalis ir stimuliuojama kolageno gamyba. Kartu su frakciniu lazeriniu odos atjauninimu gali būti naudojama ir PRP (trombocitais aktyvinta plazma), tik šiuo atveju plazma aplikuojama ant lazeriu pažeistų zonų ir nereikalingos injekcijos. Šis metodas pagreitina gijimo procesą, aktyvina ne tik natūralią odos regeneraciją, bet ir dėl papildomų PRP medžiagų (augimo faktorių, baltymų, mikroelementų) tuos procesus skatina. Procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė zonai ir strijų turinčiose kūno vietose. Gijimo procesas po procedūros užtrunka iki savaitės, o rezultatai pastebimi po 2–3 mėn. Beje, procedūros metu taikomas vietinis nuskausminimas anestetiko kremu, todėl klientai diskomforto nejaučia ir, praėjus porai mėnesių, džiaugiasi lygesne, sveikesne ir skaistesne oda

susiję straipsniai

Rekomenduojame