Grožis

Kaip teisingai trinkti galvą, kad plaukai neprarastų purumo?

Jeigu galvą trinksite teisingai, galėsite džiaugtis ne tik žvilgančiais plaukais, bet ir puria šukuosena.
Reading time 2 minutes

1. Prieš plaudami plaukus, juos kruopščiai iššukuokite. Pirmiausia gerai iššukuokite plaukų galiukus, o paskui pamažu kilkite aukštyn link šaknų.

2. Plaukų galiukus pateptkite specialiu striprinančiu ir maitinančiu aliejuku, palikite 15 minučių, kad įsigertų. Jeigu galvą ketinate trinkti kitos dienos rytą, aliejuku plaukų galiukus patepkite iš vakaro.

3. Naudokite šampūną, atitinkantį jūsų plaukų tipą (jeigu plaukai dažyti, rinkitės šampūnus, kuriuose nėra sulfatų). Atkreipkite dėmesį į galvos odą, dažnai būtent ji sufleruoja, kokio šampūno jums reikia. Galvos oda gali būti linkusi į riebumą, jautri ar išsausėjusi, todėl skirkite laiko įdėmiau įvertinti.

4. Labai svarbu po galvos trinkimo taip išskalauti plaukus, kad neliktų nė lašelio šampūno. Rinkitės ne karštą, o drungną vandenį, dar geriau, jei plaukus perliesite šaltu - jis suteiks žvilgesio.

5. Daugiau kondicionieriaus tepkite ant plaukų galų, o per visą ilgį jo nepadauginkite, nes plaukai gali apsunkti. Svarbu kondicionieriaus netepti ties šaknimis, nes po trinkimo plaukai gali atrodyti tarsi prisiploję prie galvos. Kondicionierių reikėtų naudoti po kiekvieno galvos trinkimo, tačiau raskite laiko ir intensyviau veikiančiai plaukų kaukei. Kaukę pakanka naudoti kartą ar du per savaitę.

6. Nešukuokite šlapių plaukų, tai gali pakenkti jų struktūrai ir sužeisti plauką. Jei norite, kad šukavimas vėliau būtų paprastesnis ir plaukai mažiau veltųsi, sausinkite plaukus nuleidusi galvą žemyn. Jokiu būdu plaukų netrinkite rankšluosčiu stipriai, tik švelniai nusausinkite.

susiję straipsniai

Rekomenduojame