Grožis

Raudonų lūpdažių aistros: geriausiųjų dešimtukas

Ar meilės šventė, ar tiesiog diena, kai norisi atrodyti ryškiau, - raudoni lūpų dažai visuomet puiki idėja.
Reading time 2 minutes
Nuotrauka - Cflgroup Media from Pexels ir gamintojų produktai

Kad raudonos lūpos atrodytų nepriekaištingai, svarbu ne tik mokėti jas preciziškai pasidažyti, bet ir atrasti savo tobuląjį lūpdažį, kurio spalva jums tiktų ir patiktų, lūpdažis išliktų kuo ilgiau, lūpas dengtų sodriai ir tolygiai.

 

Pastaruoju metu grožio tendencijose vyrauja matinį efektą kuriantys kreminiai ir skysti lūpų dažai, tačiau pamažu į pavasario lentynas braunasi ir žvilgesni. Kokį pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų norų.

 

Matiniai lūpų dažai suteikia įvaizdžiui daugiau solidumo, rafinuotumo, ne taip greitai subėga į lūpų raukšleles. Taip pat jais pakoreguota lūpų forma atrodo natūraliau. Vis dėlto tokie dažai gali lūpas džiovinti, spalva suskeldėti.

 

Blizgesni lūpdažiai paprastai lūpas drėkina ir neleidžia joms išsausėti, o padengti dažai neskilinėja. Tačiau jie greitai išsilieja į raukšleles ir lūpų kontūras nebeatrodo tvarkingai. Be abejo, nuo išsiliejimo galėtų apsaugoti lūpų pieštukas, tačiau net ir jis kartais nepadeda. Be to, reikia rasti lūpdažio spalvą atitinkantį pieštuką, pasirūpinti, kad jis visuomet būtų aštriu nudrožtas ir nepamiršti įsimesti pieštuko į rankinę – visa tai sukelia papildomų rūpesčių.

 

Kad nereikėtų sukti galvos, atrinkome jums 10 kokybiškų raudonų lūpų dažų, kuriuos įvertino ir grožio guru. Nuo ilgai išliekančių matinių dažų iki lūpas drėkinančių kreminių. Raudoną lūpų spalvą privaloma išbandyti!

susiję straipsniai

Rekomenduojame