Grožis

Makiažo kryptis: rožinio žvilgsnio pagundos

Ekstravagantiški rožinės ir romantiški rausvos atspalviai šį rudenį vyraus ne vien spintose, papildyti rausvais šešėliais kosmetines siūlo daugybė kosmetikos gamintojų.
Reading time 2 minutes

Rožinė šįmet įsitvirtino ir grožio, ir mados tendencijose. Ji siejama su jaunyste, drąsa, vėjavaikiškumu, dažnai vadinama mergaitiška ir pernelyg saldžia, tačiau nuo Yves'o Saint Laurent'o, Huberto de Givenchy ir Cristobalio Balenciagos laikų rožinė yra mados spalva.

Ekstravagantiški rožinės ir romantiški rausvos atspalviai šį rudenį vyraus ne vien spintose, papildyti rausvais šešėliais kosmetines siūlo daugybė kosmetikos gamintojų. Rožiniai šešėliai priskiriami universaliems. Prisitaikydami tiek prie žalių, tiek prie rudų ar melsvų akių, jie paryškina natūralios akių spalvos intensyvumą, tačiau neužgožia. 2018 m. rudens kolekcijose švelnų rausvą akių makiažą rinkosi mados namai „Marni“ ir „Dior“, eksperimentinį fuksijų ir kristalų duetą – „Prada“. Dizaineriai Christianas Siriano ir Adamas Selmanas kolekcijoms pritaikė vienatonius beveik neoninės rausvos šešėlius.

 

Šįmet tarsi susitarę tendencijas formuojantys kosmetikos gigantai pristatė šešėlių paletes, kuriose bent kelios rausvos variacijos. ANASTASIA BEVERLY HILLS šešėlių paletė "Modern Renaissance" – ryški, bet sofistikuota , KEVYN AUCOIN limituoto leidimo šešėliai "Electropop" – spalvingi ir blizgūs, lyg iš 9-ojo dešimtmečio, LIME CRIME 18 atspalvių paletė "Venus XL" gausi ir solidžių tamsesnių tonų, ir žaismingų šviesesnių. Net 21 atspalvį, tarp kurių ir šaižūs rožiniai, galima rastie KYLIE COSMETICS gimtadienio paletėje "Birthday", o viena garsiausių makiažo meistrių Pat McGrath sukūrė 6 intensyvių spalvų paletę "La Vien en Rose". Ir tai tik keli į rausvųjų gretas stojusių gamintojų pavyzdžiai. 

Pagr. nuotrauka - kompanijos M.A.C. archyvas

susiję straipsniai

Rekomenduojame