Grožis

7 idėjos makiažui raudonomis lūpomis

Raudonos lūpos - amžina klasika, tačiau kokį akių makiažą su jomis derinti?
Reading time 2 minutes
@nikki_makeup / Instagram nuotr.

Raudonos lūpos - klasikinis įvaizdis, siejamas su mados pasauliu ir elegancija, sakoma, kad toks makiažas tinka kiekvienai moteriai, tereikia išsirinkti tinkamą raudonos atspalvį ir lūpų dažų efektą. Tačiau svarbu ir tai, kokį likusį veido makiažą derinsite prie raudonų lūpų.

 

Vienas pagrindinių žingsnelių prieš lūpas dažant raudonai – sutvarkyti veido odą, kad neliktų pastebimų netolygumų, patamsėjimų ir paraudimų. Sodri raudona spalva išryškina veido bėrimus, spuogelius ir paraudimus, todėl juos būtina užmaskuoti. Jeigu neketinate veido dengti makiažo pagrindu, pakaks netolygumus paslėpti maskavimo priemone.

 

Nors klasikinės makiažo taisyklės siūlo padažius lūpas raudonai vengti ryškaus akių makiažo, mados pasaulis jau seniai šią taisyklę sulaužė. Šiandien mados pristatymuose, žurnalų fotosesijose ir reklaminėse kampanijose galima išvysti efektingai ir nė kiek nevulgariai atrodančių drąsių makiažų, kai prie raudonų lūpų derinamas padūmavęs akių efektas ar spalvingi šešėliai. Vis dėlto tokias variacijas verčiau palikti profesionaliems makiažo meistrams ir, jei makiažą kuriatės pati, išbandyti subtilesnius raudonų lūpų ir akių variacijų derinius. Siūlome 7 makiažo variantus, kurie tiks ir elegantiškai popietei, ir vakaro įvaizdžiui.

1. Raudonos lūpos ir bronziniai šešėliai

2. Raudonos lūpos ir juodas akių kontūras

3. Raudonos lūpos ir minimalistinis makiažas

4. Raudonos lūpos ir išraiškingos blakstienos

5. Raudonos lūpos ir klasikinis akių makiažas

6. Raudonos lūpos ir rausvi  skruostai

7. Raudonos lūpos ir rausvi akių šešėliai

susiję straipsniai

Rekomenduojame