Grožis

Garsių moterų grožio rekomendacijos - nuo jauninančių serumų iki dailaus įdegio

Ieškote patikimų, laiko ir tikrų grožio ekspertų patikrintų kosmetikos produktų ir procedūrų? Štai keletas išties naudingų rekomendacijų, be kurių kasdienių grožio ritualų nebeįsivaizduoja žinomi srities profesionalai.
Reading time 2 minutes
Asmeninio archyvo, Gedimino Gražio ir Mikita nuotr.

Liucina Rimgailė, verslininkė, „Liu Patty“ desertinių savininkė ir desertų kūrėja 

 

Neseniai man rekomendavo Eucerin „Hyaluron-Filler“ naktinį šveitiklį ir serumą. Nutariau išbandyti ir likau maloniai nustebinta. Pirmiausia, tai – dvi priemonės „viename“. Dienos pabaigoje būnu išties pavargusi, todėl didelio noro užsiimti ilgomis veido procedūromis nelieka. Visgi kasdienio rūpesčio oda tikrai reikia, o šiuo atveju jai skiriamas dvigubas poveikis. Naudojant šią priemonę oda tampa švelnesnė ir net pabudus ryte jaučiasi, kad ji gerai sudrėkinta. Nors šį produktą naudoju ne taip ilgai, jau dabar manau, kad tai puiki, veiksminga priemonė už prieinamą kainą. Beje, naudoju ją prevenciškai ir nuo raukšlelių susidarymo.

Edita Debesienė, kosmetologė

 

Iki 25 metų tokios odos funkcijos kaip naujų ląstelių gamyba, drėkinimas, regeneracija ir pan. vyksta sklandžiai, tačiau vėliau oda pradeda keistis ir jai prireikia pagalbos iš vidaus. Būtent todėl labai pamėgau ir reguliariai vartoju maisto papildą Biocell „Beauty Shots“. Jo sudėtyje yra hidrolizuoto kolageno odos stangrumui, hialurono rūgšties – drėgmei, B grupės vitaminų, turinčių įtakos ne tik grožiui, bet ir emocinei būklei. Šiuose papilduose taip pat yra antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais, ir itin naudingų vitaminų, stiprinančių odą ir padedančių maksimaliai puoselėti grožį.

Milita Daikerytė, makiažo meistrė, grožio salono „ Studio M“ savininkė

 

Mano atradimas – Vita Liberata „pHenomenal“ įdegio putos. Įdegis neturi būti labai intensyvus, tačiau subtilus šiltesnis atspalvis moteriai suteikia daug žavesio. Į solia-riumą vaikščioti nesinori, nes kenkia odai, o mums, lietuvaitėms, tektų vaikščioti gana dažnai, kad pamatytume bent minimalų rezultatą. Esu išbandžiusi ne vieną priemonę įdegiui, tačiau mano mėgstamiausia tapo būtent ši. Naudoju „dark“ atspalvį, nes mano odos pigmentui ji suteikia pilkesnį, o ne oranžinį atspalvį. Putų įtrynimas man yra tam tikras ritualas, nes prieš tai turiu nusišveisti odą, tolygiai išsitepti, tuomet ryte gerai nuplauti. Įdegis laikosi maždaug 2 savaites. Esu išbandžiusi visą Vita Liberata produkciją, turiu priemonių, kurias naudoju tik įdegiui palaikyti, natūraliam efektui, bet, kai norisi intensyvesnio, soliariumui alternatyvaus įdegio, naudoju „pHenomenal“ putas. Kai kūnas įdegęs, išsiryškina rūbai, figūra atrodo dailesnė.

Tags

grožis
oda
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame