Grožis

Profesionalai rekomenduoja: veido valymo procedūros, tobula pudra ir priemonės plaukams

Ieškote patikimų, laiko ir tikrų grožio ekspertų patikrintų kosmetikos produktų ir procedūrų? Štai keletas išties naudingų rekomendacijų tiesiai iš profesionalų lūpų.
Reading time 3 minutes
LA MER biri pudra, www.cremedelamer.com

GABRIELĖ MARTIROSIANAITĖ

Renginių, TV projektų ir radijo laidų vedėja

 

Naujausias mano atradimas – klinikoje „Perfectus Clinica“ atliekama veido valymo ir drėkinimo procedūra su Biologique Recherche kosmetika. Niekada nebuvau bandžiusi šios kosmetikos, tačiau po to, kai klinikos kosmetologė parengė veido priežiūros planą būtent su šia kosmetika ir ėmiau atsakingai jo laikytis, mano odos būklė akivaizdžiai pagerėjo. Netgi beria kur kas mažiau. Na, o jei reikėtų išskirti tik vieną produktą, mano favoritė yra ilgalaikio drėkinamojo poveikio veido kaukė „Visolastine +“.

 

Biologique Recherche „MC110 Restructurant“ veido procedūra, 85 €, „Perfectus Clinica“

ROBERTA MARCIŠAUSKIENĖ

Grožio ir estetikos centro „Beauty Peak“ savininkė, vadovė

 

Šylant orui tampa itin aktualu ne tik gera savijauta, bet ir gražios kūno linijos. Tam, kad tinkamai pasiruoščiau vasarai, visuomet atlieku tiek prancūzių, tiek lietuvių labai mėgstamą ir išties efektyvią procedūrą LPG aparatu. Ši procedūra ne tik sumažina norimas kūno apimtis ir odos nelygumus, bet ir puikiai panaikina celiulitą. Ne veltui LPG technologija yra išrasta prancūzų kompanijos, juk prancūzės tikrai mėgsta pasiekti idealių rezultatų greitai ir lengvai! Be to, LPG procedūra yra naudinga ir mano grožiui, ir bendrai savijautai, nes dėl specialios LPG patentuotos technologijos masažo metu yra stimuliuojami jungiamieji audiniai, oda, raumenys, kraujas ir visa limfinė sistema.

 

Žinoma, svarbu pasirinkti profesionalą, puikiai žinantį, kaip veikia aparatas ir kaip tiksliai atlikti masažą, tik taip galima tikėtis pačių geriausių rezultatų. Dabar daugybė grožio salonų siūlo panašių masažų, tačiau tikrai ne visais aparatais įmanoma pasiekti tokių gerų rezultatų. Svarbu neapsigauti ir rinktis patvirtintus, visame pasaulyje žinomus ir be konkurencijos pirmaujančius LPG masažus.

 

LPG masažas, 6 kartų abonementas – 253 €, 10 – 399 €, „Beauty Peak“ grožio ir estetikos centras

POVILAS STANIULIONIS

Makiažo meistras

 

Per 13 darbo metų esu atradęs tikrai nemažai puikių produktų, tačiau biri La Mer pudra yra vienas gražiausią rezultatą suteikiančių ir mano bei klienčių mėgstamiausių produktų. Tai labai lengva pudra, idealiai tinkanti tiek sausai, tiek riebiai odai. Ji puikiai užfiksuoja makiažą, tačiau jo neapsunkina. Ypač gražiai fiksuoja paakių zoną, šiek tiek ją pašviesina ir visiškai nesubėga į raukšleles, netgi vizualiai jas išlygina, kas yra itin svarbu brandesnio amžiaus moterims. Taip pat ši pudra paskaistina veidą ir suteikia natūralaus švytėjimo.

 

La Mer biri pudra, 76,95 €, „Douglas“

MANTAS TAUTVAIŠAS

Plaukų stilistas

 

Mano galingiausias, vienintelis ir nepakartojamas produktas, idealiai tinkantis tiek moterims, tiek vyrams, tiek kasdienėms, tiek įmantrioms šukuosenoms – Evo „Mister Fantastic“ plaukų purškiklis. Veikia greitai, lengvai ir, svarbiausia, išlaiko šukuoseną visą dieną! Labai lengvos tekstūros, įsimintino kvapo, puikiai fiksuoja ir visai nesulipina plaukų. Drąsiai tinka norintiems pakelti plaukus nuo šaknų, užfiksuoti šukuoseną ar sukurti pašiauštų plaukų įvaizdį. Tai mėgstamiausias mano produktas. Labai rekomenduoju.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame