Grožis

Rihanna dalijasi praktiškais makiažo patarimais ir gaivaus makiažo video pamoka

Gražuolės Rihannos makiažo patarmai pravers kiekvienai!
Reading time 2 minutes

Viena populiariausių dainininkių Rihanna pasaulį džiugina ne tik savo muzika, bet ir kuriama mada bei makiažo priemonėmis. Ši gražuolė kartu su prabangos prekių grupe LVMH yra įkūrusi mados namus „FENTY“, kuria apatinį trikotažą „Savage X Fenty“, o vienas sėkmingiausių jos verslų – makiažo ženklas „Fenty Beauty“.

 

Jau kurį laiką instagrame Rihanna pristato „Fenty Beauty“ naujienas ir dalijasi makiažo patarimais. Kviečiame į jos naujausią grožio pamoką, kurioje išgirsite naudingos informacijos ir išmoksite pasidaryti vieną mėgstamiausių dainininkės makiažų.

RIHANNOS VASAROS FENTINIS VEIDO PAVADINIMAS | FENTY grožis

Štai dar keli Rihannos makiažo patarimai:

 

1. Kad išgautumėte spindinčios ir jaunatviškai atrodančios odos efektą, Rihanna rekomenduoja naudoti kreminės konsistencijos produktus, nuo atspindinčių šviesą iki tobulinančių odos atspalvį. Pasak jos, tokie produktai puikiai prisitaiko prie odos, suteikia švytėjimo ir atrodo labai gaiviai.

 

2. Kreminius produktus tepkite ant odos pirštais, jei reikia, naudokite šepetėlį. Visgi atminkite, kad pirštais tepamas ir „įtapšnojamas“ produktas atrodys natūraliau.

 

3. Rihanna pabrėžia, kad skaistalai yra pernelyg nuvertinama makiažo priemonė. Jie suteikia odai gaivos, jaunatviškumo, veidas atrodo gyvesnis. Tiesa, svarbu nepamiršti, kad padauginti skaistalų nereikėtų, jais paryškinti skruostai turi atrodyti subtiliai.

 

4. Padailinti antakius galite jūsų plaukelių spalvą atitinkančio atspalvio pieštuku, jokiu būdu nebrėžkite ryškių kontūrų, tiesiog atidžiai užpildykite tarpelius tarp plaukelių. Kad antakiai išlaikytų formą, patepkite juos fiksuojančiu geliu.

 

5. Šį sezoną Rihanna siūlo rinktis perregimus arba švelnių rausvų atspalvių lūpų blizgius, kurie suteiks lūpoms putlumo, tačiau atrodys natūraliai ir neapsunkins veido.

susiję straipsniai

Rekomenduojame