Grožis

Viena jausmingiausių rudens tendencijų - netikėta, tačiau itin moteriška

Rudeniop įprasta kosmetinėje apgyvendinti tamsesnes ir sodresnes spalvas, tačiau šis sezonas padovanos itin romantišką paletę.
Reading time 1 minutes
@nikki_makeup / Instagram nuotr.

Neutralūs ir švelnūs rausvi atspalviai siejami su jaunyste, gaiva ir energija. Vienas greičiausių būdų suteikti veidui skaistumo ir jaunatviškumo - subtiliai parausvinti skruostus, akių vokus ar lūpas.

 

Nors rausvi atspalviai itin populiarūs bundant gamtai – pavasarį, šį kartą makiažo meistrai siūlo romantišką rausvumą prisiminti rudenį.

 

Mados namų „Michael Kors“ 2020 m. rudens kolekcijoje manekenių skruostai buvo dosniai paryškinti rausvais skaistalais, o likęs makiažas parinktas lengvas ir neutralus. „Missoni“ kolekciją pristačiusių manekenių akys buvo padažytos bronzinių rožių atspalvio šešliais, o lūpos – koralų rausva. Mados namai „Bora Aksu“ nusprendė modelių akis paryškinti rausvais ir oranžiniais šešėliais, sujungę dvi spalvas jie sukūrė žaismingą, tačiau subtilesnį makiažą.

Rudens kosmetinę rekomenduojame papildyti universalia skaistalų ar šviesą atspindinčių pudrų palete, kurią galėsite naudoti ne tik skruostams, bet ir akims. Dėmesio verti ir natūraliai atrodančių rausvų atspalvių lūpų blizgiai, šį sezoną nesidrovėkite pasidažyti kuo labiau žėrinčiu.

Rausvo makiažo idėjos:

susiję straipsniai

Rekomenduojame