Grožis

Sezono aromatų penketukas - kuo kvepia ruduo?

Rudenį, pasklidę drėgname atšalusiame ore, kvepalai atsiskleidžia ypač netikėtomis natų puokštėmis.
Reading time 2 minutes

Aromatas – itin svarbi stiliaus detalė. Nematoma, bet juntama, ji skirta tobulam ir įkvepiančiam tikros asmenybės paveikslui. 

CREED „Spice & Wood“

Rafinuota jėga ir pažabota galia. „Spice and Wood“ aromatas išaukština ilgametę Creed namų patirtį ir gebėjimą supinti įvairius aromatus į vieną kvapnią istoriją. Kompozicija atsiskleidžia saulėje sunokusių citrinų, šiltomis gvazdikėlių ir jaukiomis obuolių natomis, kurios skleidžiasi kedro medienos natose, vedančiose į medžiais apaugusias Nilo pakrantes.

GUERLAIN „Oud Essential“

Guerlain aromatų kūrėjas Thierry Wasseris sukūrė dar vieną kvapą iš kolekcijos „Absolus d’Orient“. Tai unikalus ir prabangus aromatas, kurio paslaptingumą atskleidžia itin retas komponentas – agarmedis. Švelnus ir intensyvus šio medžio aromatas, sujungtas su saldžiųjų baltų rožių žiedlapių natomis, sukuria užburiantį aromatą, kuriam neįmanoma atsispirti.

SANDALIA „Boeli“

Prabangi esencija, nukelianti į Italijos Barbadžijos regioną, kur amžinojo gyvenimo ciklas bei glaudus ryšys su žeme pavaizduotas paslaptingais simboliais, iškaltais Mamojados mieste stūksančiame akmens luite Stele di Boeli. Naujoje kompozicijoje gaivios ir vaiskios it kalnų oras viršutinės aromato natos dramatiškai virsta senoviniams ritualams skirtais smilkalais, rusenančiais laužo kvapą ir amžiną gyvenimo ciklo šventę.

JACQUES FATH „Green Water“

„Green Water“ –1946 m. parfumerio Vincent Roubert sukurtas legendinis aromatas. Gaivus ir lankstus kvapas tapo laikui nepavaldžios ir elegantiškos gaivos etalonu, neprarandančiu aktualumo ir šiandien. 2016 m. Parfums Jacques Fath atgaivino turtingą, iš taurių ingredientų sukurtą formulę, kerinčiai sujungiančią laikui nepavaldžią klasiką ir modernumą bei dvelkiančią karčiavaisiais citrinmedžiais, bergamotėmis, mandarinais ir apelsinais.

DIANE PERNET „To Be Honest“

„To Be Honest“ primena pasivaikščiojimą po mišką ir netikėtai atrastą bažnyčią, į kurią patekus apgaubia žalios medienos aromatas. Tyliai dega žvakės, jų šviesa vis dar blyksi. Aukštai virš altoriaus tvyro smilkalų kvapas, tarsi ką tik būtų pasibaigęs ritualas. Čia tvyro kvapiųjų sakų, juodųjų pipirų, kedro medienos, pačiulių, vetiverijų ir ambros natos.

Pagr. nuotrauka -  Freepic.diller / Freepik

(Photo is allowed to use only for "L'Officiel Lithuania")

susiję straipsniai

Rekomenduojame