Grožis

Ryškių lūpų variacijos: 9-ojo dešimtmečio įkvėptas „ombre“ efektas

Jeigu manote, kad tai – ne jums, pagalvokite iš naujo. Galbūt ryškios lūpos taps vizitine jūsų kortele, o devintuoju dešimtmečiu dvelkianti „ombre“ lūpų piešimo technika sukurs putlių lūpų efektą.
Reading time 2 minutes

Šiam lūpų makiažo receptui prireiks:

 

fiksuojamosios pudros;

matinio fuksijų spalvos lūpų dažų;

pastelinės rožinės spalvos lūpų dažų;

bespalvio lūpų blizgio.

 

Su lūpų šveitikliu švelniai nušveiskite lūpų paviršių, pamaitinkite jas balzamu. Nuvalykite ir nusausinkite. Lūpų kontūrą sulyginkite su šviesia kremine pudra ir užfiksuokite su fiksuojamąja pudra.

 

Pasinaudokite tamsesne lūpų dažų spalva ir teptuku tolygiai perbraukite per lūpų kontūrą. Lūpas galite didinti 1–2 mm. Teptuku sukurkite tolygų perėjimą centrinės lūpų dalies link.

 

Pasirinkite tos pačios spalvos dviem atspalviais šviesesnį lūpų dažą ir tepkite juo centrinę lūpų dalį. Sukurkite tolygų perėjimą tarp pasirinktų dviejų spalvų.

 

Jeigu lūpos sausos, naudokite blizgį. Denkite juo centrinę lūpų dalį.

Ar žinojote, kad..?


Ombre yra prancūzų kilmės žodis ir reiškia „šešėlyje“. Šios technikos tikslas – sukurti nepastebimą perėjimą tarp atspalvių.

 

Ombre tendencija atsirado jau XIX a. rūbų dizaine, kai buvo įtraukiami spalvų perėjimai. Naomi Campbell šią techniką pradėjo naudoti 10-ajame dešimtmetyje, o plaukų stilistikoje ombre išpopuliarėjo 2000-aisiais.

Komanda -  „OZ design home“

Stilistė - Ernesta Venckutė

Fotografė - Laura Kazlauskienė

Modelis - Aušrinė (DUO Management )

susiję straipsniai

Rekomenduojame