Grožis

Kaip atgaivinti ir suminkštinti itin išsausėjusią rankų odą?

Į klausimą apie problemiškos rankų odos priežiūrą atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel Lithuania“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 1 minutes
Daiga Ellaby / Unsplash nuotr.

Jei rankos yra linkusios sausėti ir šerpetoti, jų priežiūrai reikėtų skirti daugiau dėmesio. Venkite rankas plauti dezinfekuojamaisiais muilais su agresyviais plovikliais (SLS, SLES). Verčiau rinkitės natūralius, drėkinamuosius muilus / prausiklius, kurie būtų pagaminti su švelnia plaunančia medžiaga ir natūraliais aliejais (kokosų, sviestmedžių, alyvuogių, ricinų, avokadų ir pan.) odos riebalinei plėvelei atkurti.

 

Jei nerandate tinkamo rankų prausiklio, pabandykite jas plauti veido prausikliu, įprastai jie būna švelnesni ir labiau puoselėjantys odą, todėl puikiai tinka ir pretenzingų rankų priežiūrai. Venkite rankas plauti karštu vandeniu, rinkitės drungną. Nusiplovusi iškart pasitepkite intensyviai drėkinančiu rankų kremu, kurio sudėtyje taip pat būtų gausu vertingų aliejų ir kitų drėkinančių, minkštinančių, drėgmę sulaikančių ingredientų, pavyzdžiui, glicerino, hialurono, šlapalo, keramidų ir panašiai.

 

Kartą per savaitę atgaivinkite rankų odą nušveisdama negyvas odos ląsteles šveitikliu ir palepinkite intensyviai drėkinančia rankų kauke. Nenaudokite šveitiklio, jei rankų oda labai sutrūkinėjusi, pirmiausia, odą „išgydykite“ ir tik tada naudokite šveitiklį.

 

Kruopščiai saugokite rankų odą ir šaltą dieną būtinai mūvėkite pirštines lauke, taip pat apsaugines pirštines plaudama indus ar atlikdama kitus namų ūkio darbus. Nakčiai ištepkite rankas riebiu maitinamuoju kremu, užsimaukite medvilnines pirštinaites ir miegokite su jomis. Ryte rankų oda bus minkšta, švelni ir atgaivinta.

Tags

grožis
lofficiellithuania
lofficiel
pavasaris

susiję straipsniai

Rekomenduojame