Grožis

6 dažniausiai pasitaikančios savaiminio įdegio klaidos

Vis daugiau kalbant apie kenksmingus saulės spindulius ir įprasto įdegio žalą, populiaresni tampa savaiminio įdegio produktai.
Reading time 2 minutes
Pooja Chaudhary / Unsplash nuotr.

Kaip juos tinkamai naudoti, kad galėtumėte džiaugtis iš tiesų tobulu bronziniu įdegiu, o ne dėmėtos odos efektu, pataria „Guinot“ trenerė Raimonda Jastrumskienė.

1. Netinkamas odos pasiruošimas

Dažnai pasitaiko, kad savaiminio įdegio kremas yra tepamas nenušveitus odos, tačiau tam, kad kremas užsiteptų tolygiai ir įdegio spalva būtų vientisa, be dėmių, prieš naudojant savaiminio įdegio kremą rekomenduojama rūpestingai nušveisti kūną nuo galvos iki kojų pirštų.

2. Nesudrėkinta oda

Prieš naudojant savaiminio įdegio produktus rekomenduojama atsižvelgti į odos drėgmės balansą. Sausesnes kūno odos vietas, pvz., alkūnes ir kelius, siūloma papildomai sudrėkinti pieneliu arba kremu. Priešingu atveju sausesnės vietos bus tamsesnės nei likęs kūnas. Po procedūros šias vietas dar galite švelniai patrinti sausa kūno šveitimo pirštine ar rankšluostėliu.

3. Produktai tepami atviromis rankomis

Norint išvengti tamsesnių ar net oranžinių delnų ir pėdų, savaiminio įdegio produktus rekomenduojama tepti mūvint pirštines. Jei nepatogu ar nepavyksta lygiai paskirstyti įdegio, kas kelias minutes tiesiog nušveiskite rankas (ir panages!). Nepamirštame: tepame koją – plauname rankas, tepame ranką – plauname rankas!

4. Drabužiais rengiamasi nesusigėrus įdegiui

Savaiminio įdegio kremą geriausiai naudoti prieš miegą. Jei naudojate dienos metu, po procedūros palaukite bent 15–30 minučių, kitaip įdegis gali ištepti drabužius.

5. Pamirštamas kaklas

Naudodamos savaiminio įdegio kremą, susiriškite plaukus, kitaip kaklą tikrai pamiršite ištepti ir jis liks baltas.

6. Neatsakingas eksperimentavimas

Jei savaiminio įdegio kremas Jums naujiena ir naudosite jį pirmą kartą, pradėkite nuo ne itin ryškaus atspalvio. Taip palengva atrasite sau tinkamiausią atspalvį ir produktą. Jei įsigijote kiek stipresnį kremą, sumaišykite su paprastu drėkinamuoju kremu. Taip susilpninsite kremo poveikį, tačiau jausitės drąsiau ir nepadarysite drastiškų klaidų.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame