Grožis

Kodėl oda praranda skaistumą ir kaip jį susigrąžinti?

Dažna moteris skundžiasi papilkėjusia, skaistumą ir gyvybingumą praradusia oda. Kokie yra pagrindiniai odos skaistumo priešai ir kaip grąžinti odai gyvybę, klausiame „Guinot“ trenerės Raimondos Jastrumskienės.
Reading time 4 minutes

Raimonda, kodėl oda praranda skaistumą? Kokios pagrindinės priežastys?

 

Oda – vizitinė mūsų kortelė, kurioje atsispindi organizmo ir gyvenimo būdo signalai. Pirmieji ženklai, kad žmogui kažkas negerai, – jis blogai jaučiasi, patiria stresą, mažai miega, blogai maitinasi ir pan. Ji papilkėja, praranda skaistumą ir gyvybingumą. Be šių vidinių priežasčių, yra ir išorinių veiksnių, tokių kaip aplinkos tarša, dulkės, žiedadulkės ir pan., dėl kurių odos paviršius pasidengia nešvariu šydu, poros užsikemša, ląstelės nebegauna deguonies. Oda tarsi apmiršta, nebeturi energijos, praranda skaistumą ir gyvybingumą.


 

Ar tai tik išorinė, estetinė problema?

 

Deja, kartu su prarandamu skaistumu spartėja ir odos senėjimo procesai, kurių nenorime nė viena.

 

Kaip galime to išvengti?

 

Pirmiausia, stereotipiškai priminsiu, kad svarbiausia nestresuoti, sveikai maitintis, sportuoti, nevartoti alkoholio, nerūkyti, vengti saulės. O antra, nereikėtų pamiršti ir tinkamos odos priežiūros. Odą būtina puoselėti visada, ne tik tada, kai pastebima problema.

O jei jau yra problema, kaip ją spręsti?

 

Kaip minėjau, svarbu, tinkama odos priežiūra. Priežiūra namuose – nesudėtinga. Tėra du pagrindiniai laiko etapai – rytas ir vakaras. Kai vakare nuprausiame odą, vėliau ją tonizuojame, tepame serumu ir kremu, kad oda naktį dirbtų, pasisavintų visas reikalingas medžiagas ir ryte atrodytų skaisti ir gyvybinga. Ryte odą ruošiame dienai. Kartą per savaitę reikėtų odą nušveisti, kad būtų suardytos jungtys tarp gyvų ir negyvų odos ląstelių ir raginis sluoksnis nestorėtų. Pašalinus raginį sluoksnį, kremas ir veikliosios jo medžiagos pasisavinamos geriau ir rezultatas būna maksimalus.

 

„Guinot“ trenerės Raimonda Jastrumskienė

Rekomenduočiau šveitiklius su vaisių rūgštimis (pvz., Guinot biologinį šveitiklį). Natūralios vaisių rūgštys puikiai šveičia, skatina ląstelių atsinaujinimą ir skaistina odą. Nušveitę odą palepinkite skaistinamąja kauke (pvz., Guinot „Anti-Fatigue“), kuri odą padrėkins, suteiks tonuso ir gyvybingumo. Būtų puiku, jei odos skaistumui atstatyti rinktumėtės produktus, skirtus būtent šiai funkcijai.

 

Ką daryti, kai „naminės“ pagalbos nebeužtenka? Kokias profesionalias procedūras ar produktus rekomenduotumėte?

 

Nepaisant puikios odos priežiūros namuose, kartą per mėnesį rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologą, kad būtų atliktos efektyvesnės procedūros. Be to, kosmetologai dažnai sudaro individualų odos priežiūros planą ir parenka konkrečius kosmetikos produktus, skirtus problemai spręsti. Klientėms, besiskundžiančioms dėl papilkėjusios odos, dažnai rekomenduoju produktų iš skaistinamosios Guinot „Bioxygene“ linijos. Tai – deguoninė linija su prodeguonimi, labai reikalingu odai. Nuo deguonies kiekio odoje priklauso jos skaistumas ir švytėjimas. Be to, produktuose yra itin veiksmingos „Purisoft“ medžiagos, kuri ne tik valo, bet ir apsaugo odą nuo aplinkos taršos. „Hydrocyte“ kompleksas produktuose ypač giliai drėkina. Visi šie elementai ir grąžina odai gyvybę. Tam, kad oda paskaistėtų ir gyvybingumą atgautų greičiau, o namuose naudojami produktai būtų efektyvesni, pradžioje visuomet rekomenduoju atlikti „Guinot Detoxygene“ procedūrą, kurios tikslas ir yra suteikti odai skaistumo ir energijos bei apsaugoti nuo aplinkos taršos. „Detoxygene“ procedūra ir Bioxygene linijos priemonės – tobulas derinys visapusiškai odos priežiūrai.

1602572611203145 bioxygene linijos mergina

Papasakokite daugiau apie procedūrą, kuo ji tokia unikali?

 

„Guinot Detoxygene“ procedūra yra unikali tuo, kad suaktyvina odos ląsteles, suteikia joms energijos, paskatina dirbti, todėl ne tik grąžina odai švytėjimą, bet ir atitolina senėjimo procesus. Be to, po procedūros klientės būna visapusiškai apsaugotos nuo aplinkos taršos.

 

Ar rezultatai matomi iškart, ar reikia kelių procedūrų?

 

Absoliučiai visos Guinot procedūros išsiskiria tuo, kad rezultatai matomi iškart po pirmos procedūros. Prancūzai taupo laiką ir jų tikslas – per patį trumpiausią laiką pasiekti maksimaliausią rezultatą. Būtent todėl visi produktai, tiek naudojami procedūroms, tiek namuose, pasižymi optimaliomis koncentracijomis ir juose gausu veiksmingų ingredientų bei jų kokteilių. Labai stipriai nualintai, papilkėjusiai odai dažniausiai rekomenduojamos trys „Detoxygene“ procedūros (po vieną per savaitę).

 

Kokia – procedūros kaina?

 

Vienos procedūros kaina – 70–90 eurų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame