Grožis

Kaip susikurti skaisčios, spindinčios odos efektą?

Į skaitytojų klausimus atsako „L'Officiel Lithuania“ grožio rubrikos redaktorė Neringa Šimkutė.
Reading time 2 minutes
Alicia Keys, Vida Press nuotr.

Pirmiausia, reikėtų nuolat rūpintis savimi ir oda, nes tik sveika oda yra skaisti ir natūraliai spindinti. Jeigu ji staiga prarado skaistumą, atkreipkite dėmesį į savo mitybą ir gyvenimo būdą. Galbūt verta daugiau pailsėti ir pasimėgauti ilgesnėmis miego valandomis, o galbūt laikas papildyti organizmą grožio papildais bei vitaminais ar tiesiog pasitikrinti išgeriamo vandens kiekį. Pradėkite rūpintis vidumi, o išoriškai tikrai pagelbės kosmetikos priemonės ir reguliari priežiūra.

 

Kadangi skaisti oda lygu švari oda, ypatingą dėmesį atkreipkite į jos valymą. Reguliariai šveiskite (šiuo metu labiausiai rekomenduojami cheminiai šveitikliai) ir prauskite odą. Nepamirškite ir valomųjų bei skaistinamųjų kaukių su vitaminu C, E ir kitais antioksidantais, kurios akimirksniu suteikia odai švytėjimo.

 

Siekiant sukurti labai natūralaus spindesio efektą, prieš makiažą rekomenduojama naudoti aliejinio pagrindo serumą. Toks serumas ne tik suteikia subtilaus, labai natūralaus spindesio, bet ir palengvina makiažo pagrindo dengimą.

 

Trokštant šiek tiek daugiau švytėjimo, prieš makiažo pagrindą (arba sumaišius su juo) galima naudoti specialų, šiuo metu itin populiarų spindesio suteikiantį kremą. Įprastai tokių kremų sudėtyje yra šviesą atspindinčių dalelių, todėl oda įgyja akivaizdaus, tačiau vis tiek gana subtilaus spindesio.

 

Makiažo pagrindus rinkitės lengvesnius, tokius, kurie pavadinimuose turi kodinių žodžių „glow“, „radiant“, „dewy“, „luminous“ ir pan. Makiažą užbaikite šviesą atspindinčia priemone („highlighter“), na, o siekdami maksimalaus, stulbinančio efekto dar ir užfiksuokite spindinčia fiksavimo priemone. Voilà.

susiję straipsniai

Rekomenduojame