Grožis

Rudens grožio tendencija - „couture“ dūminis makiažas

Viena labiausiai viliojančių 2019 m. rudens tendencijų - „fashion smokey eye".
Reading time 2 minutes
Instagram / @tomfordbeauty nuotr.

Nors nemažai kalbama apie į madą grįžusį gotų stilių, šį kartą madingasis dūminis makiažas pristatomas per kitokią prizmę - tai podiuminis „smokey eye" efektas: švelnesnis, subtilesnis, labiau tinkamas raudonojo kilimo renginiams, o ne naktiniams klubams. Tokio makiažo pavyzdžius galite pamatyti mados namų Tom Ford, Brock Collection, Elie Saab ar Paco Rabanne 2019 m. rudens kolekcijose. 

 

Šį sezoną madingiausia „smokey eye" makiažui naudoti ne juodus ir pilkus atspalvius, o įvairius rudus, nuo juodojo šokolado, kakavos ir rudojo granito iki karamelės. Tiesa, juoda, pilki ir sidabriniai atspalviai siūlomi tamsaus gymio moterims.

 

Kaip susikurti madingąjį dūminį makiažą?

 

Intensyviausia ir tamsiausia spalva turėtų būti ties išoriniais akių kampais. Svarbu šešėlius dengti sluoksnis po sluoksnio ir gerai išsklaidyti, kad šviesesni tonai tolygiai susilietų su tamsesniais. Ties vidiniais akių kampais naudokite šviesesnio atspalvio ar blizgius šešėlius. Metalu švytinčiais šešėliais padažyti vidiniai akių kampučiai suteiks akims išraiškingumo, o žvilgsniui - gyvumo.

 

Juodu arba tamsiai rudu pieštuku subtiliai paryškinkite viršutinę ir apatinę blakstienų linijas, tačiau nepalikite griežto brūkšnio - pieštuką tolygiai išsklaidykite (ypač ties apatinėmis blakstienomis). 

 

Kurdama dūminį makiažą nepamirškite blakstienų - jos vienas pagrindinių šio įvaizdžio akcentų. Blakstienas padažykite keliais sluoksniais tušo, kuris ne tik ilgintų, bet ir suteiktų apimties. Jei norisi dramatiškesnio įvaizdžio, naudokite priklijuojamus blakstienų kuokštelius - tokie atrodys natūraliau nei priklijuojamos ištisinės blakstienos.

1565709349116594 vida press 10.10128421k
ELIE SAAB, Vida Press nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame