Grožis

Kūno priežiūros specialistė atsako, ar įmanoma sulieknėti pasitelkus procedūras

Sportas, subalansuota mityba, o kartais net drastiškos dietos, rekomenduojamos kiekvienai, trokštančiai atsikratyti nereikalingų kilogramų, celiulito ar tiesiog norinčiai padailinti figūrą, tačiau grožio pasaulyje yra gausybė specialių aparatų ir procedūrų, žadančių padėti sulieknėti kur kas paprasčiau, greičiau ir maloniau.
Reading time 3 minutes
Jakob Owens / Unsplash nuotr.

Ar tai įmanoma, klausiame Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ kūno priežiūros specialistės Jaunės Bieliūnienės.

 

Jaune, tai ar įmanoma sulieknėti pasitelkus aparatus ir procedūras?

 

Taip, žinoma, įmanoma, tačiau svarbu atsirinkti iš tiesų efektyvius aparatus ir procedūras. Be to, nereikėtų tikėtis maksimalaus rezultato vos po vienos procedūros. Geriausias rezultatas pasiekiamas po intensyvaus kelių procedūrų kurso, pasirinkus patikimą specialistą ir veiksmingą procedūrą.

 

Pavyzdžiui, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ atliekama Slim Logic anticeliulitinė liekninamoji procedūra iš tiesų padeda ne tik gražinti figūros netobulumus, bet ir akivaizdžiai sulieknėti.

 

Papasakokite apie šią procedūrą plačiau. Kuo ji ypatinga?

 

Kaip minėjau, ši procedūra išties efektyviai mažina riebalų ir skysčių kiekį, lieknina ir akivaizdžiai mažina celiulitą. Jos metu naudojami itin veiksmingi produktai, į kurių sudėtį įeina riebalų skaidymo procesą pagreitinantys ir odos būklę tobulinantys ingredientai, tokie kaip kofeinas, imbieras, AHA rūgštys, cellulysium kompleksas ir gebenė.

 

Kokia procedūros esmė? Kaip ji vyksta?

 

Procedūra atliekama 4 etapais. Pirmiausia, oda nušveičiama. Taip paskatinama mikrocirkuliacija, detoksikacija ir aktyvių liekninamųjų ingredientų absorbcija. Tuomet atliekamas specialus masažas, kurio metu išjudinamos riebalinės sankaupos ir deginami riebalai (riebalų deginimas aktyvėja dėl kofeino, esančio masažinio kremo sudėtyje). Po šio etapo kūnas yra įvyniojamas. Naudojama alginatinė kaukė, skatinanti detoksikaciją ir kartu mažinanti celiulitą. Na, ir paskutinis žingsnis – inovatyvaus Slim Logic kremo tepimas. Šis kremas pagreitina riebalų skaidymo procesą. Adipocitai (riebalų ląstelės) sudegina daugiau riebalų, negu kaupia, todėl lieknėjama labai greitai ir efektyviai.

 

Ar procedūra skausminga?

 

Ne, procedūra visiškai neskausminga, priešingai – labai maloni ir kvapni.

 

Jau minėjote, kad po procedūros oda tampa skaistesnė, stangresnė ir sumažėja „apelsino žievelės“ efektas, tačiau kiek procedūrų reikia tokiam rezultatui pasiekti? Kokia jos kaina?

 

Dažniausiai rekomenduojamas 3–6 Slim Logic procedūrų kursas. Po jų akivaizdžiai pastangrėja, pagražėja oda, sumažėja skysčių ir riebalų kaupimasis. Šlaunų apimtis sumažėja – 1,4 cm, klubų – 1,6 cm ir liemens – 1,6 cm. Vienos procedūros kaina – 50–60 eurų, o trukmė – 60 min.

 

Ir dar labai svarbus klausimas, kiek laiko išlieka rezultatas?

 

Kad maksimaliai gražus rezultatas išliktų kuo ilgiau, 1–2 kartus per mėnesį rekomenduojame atlikti palaikomąsias procedūras.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame