Grožis

Tobulai veido odai – švytinčių meteoritų pudra

Jūsų dėmesiui – atnaujinta legendinė pudra „Guerlain Météorites“, puikiai suvienodinanti odos spalvą ir suteikianti veidui ypatingo perlų švytėjimo.
Reading time 1 minutes
Marine Billet nuotr.

Tobulai paslepianti odos neto-bulumus naujos kartos Guerlain pudra „Météorites Glow Pearls Cushion“ – priemonė, kurią privalu turėti. Tai lengva tekstūra, šilko šydo švelnumas ir aukštųjų technologijų pažanga: spalvoti karoliukai vos vienu mostu nepriekaištingai suvienodina odos spalvą, paslepia nuovargio žymes ir raudonį. Taip pat ši pudra subtiliai atspindi šviesą, todėl suteikia odai ypatingo švytėjimo.

 

Dailioje rausvoje dėžutėje slepiasi trijų spalvų drėgni perlai. Žalieji neutralizuoja raudonį ir odos sudirgimą, oranžiniai maskuoja dėmes, o rožiniai šalina nuovargio žymes, todėl viena priemonė atstoja net kelias.

1562232286817813 1556538501
„Guerlain“ pudra „Météorites Glow Pearls Cushion“ su SPF 10 apsauga, 41,24 Eur

Ši pudra lengvais tapšnojamais judesiais tepama specialia kempinėle. Drėgnieji perlai veikia tarytum „Instagram“ filtras, ne tik koreguoja odos spalvą, suteikia veidui tviskesio, apsaugo nuo žalingų saulės spindulių, bet ir padeda odai išlaikyti reikalingą drėgmės kiekį. Kompaktinę pudrą galima naudoti kaip šviesą atspindinčią priemonę ir kai norite greitai pakoreguoti makiažą.

Tags

grožis
oda
veidas
makiažas
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame