Grožis

Pristatyti unikalūs produktai grožiui, praturtinti kolagenu ir hialuronu

Žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vakaro metu renginio svečiams buvo pristatyti naujos kartos produktai, skirti puoselėti grožį iš vidaus.
Reading time 2 minutes

„Tricollagen Peptide“ ir „MicroHyaluron“ – naujos kartos produktai, padedantys puoselėti grožį iš vidaus. Nors Lietuvos grožio industrijoje „FenoQ“ produktų linija gyvuoja dar tik metus, tačiau jau spėjo užkariauti vartotojų širdis. Šiandien šie produktai gerai žinomi, puikiai įvertinti ir pamėgti garsių žmonių. Renginio metu Trikolageno komanda apie moterų grožį ir stilių kalbino verslininką Žilviną Grigaitį, ženklo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ įkūrėją ir floristą-dekoratorių Mantą Petruškevičių, „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktorę Agnę Jagelavičiūtę ir kitus garsius Lietuvos žmones.

„FenoQ“ produktai grožiui puoselėti - „Tricollagen Peptide“ ir „MicroHyaluron“

Skystos formos maisto papildas „TriCollagen Peptide“ skirtas prigimtiniam odos, plaukų ir nagų grožiui puoselėti. Kolagenas – vienas svarbiausių organizmo baltymų, sudarantis net 70 proc. odos masės. Maždaug nuo 25 m. organizme natūraliai ima mažėti trikolageno peptidų– tai lemia odos senėjimą, raukšlių atsiradimą ir odos tamprumo bei stangrumo netekimą. Kolageno yra odoje, kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse, taip pat dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose. „FenoQ TriCollagen“ sudėtyje yra ypač svarbūs ir reikalingi dviejų tipų trikolageno peptidai, padedantys išsaugoti tvirtus nagus, plaukams suteikti apimties, odai – elastingumo ir drėgmės.

„FenoQ“ produktai grožiui puoselėti - „Tricollagen Peptide“ ir „MicroHyaluron“

„FenoQ MicroHyaluron“– naujos kartos geriamas mikrohialurono, trikolageno peptidų ir kitų 25 vitaminų, mineralų bei antioksidantų derinys jaunatviškam grožiui puoselėti. Viename buteliuke yra net 240 mg hialurono rūgšties ir 1000 mg I ir III tipo hidrolizuoto žuvų kolageno. Itin didelis hialurono rūgšties kiekis užtikrina giluminį organizmo drėkinimą, atkuria trikolageno peptidų sankaupas ir leidžia džiaugtis lygia bei stangria oda. Sudėtyje esantis biotinas užtikrina greitą sveikų ir stiprių plaukų augimą.

„FenoQ“ produktas grožiui puoselėti - „MicroHyaluron“

Fotografas - Darius Kučys

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame